СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород:Чудовий підліток «Клерико»
24.11.2015

 11 листопада 2015 р. танцювальний колектив «Клерико», який дарує чудові виступи вишгородцям на загальноміських святах, відзначив свій 14-й день народження. 


А розпочиналося все так…


Рівно 14 років тому, 11.11.2001 р., зовсім юна Ольга Пінчук зібрала невелику групу дівчат на першу і головну в історії колективу репетицію. «Спочатку нас було 10, згодом — 80, а зараз — понад 250!»,— посміхається мама колективу Ольга Пінчук.


Чи багато це — 14 років для колективу? 


Можна вважати, що так, тим більше, «Клерико» майже у 5 разів старший за його наймолодшого учасника. За 14 років колектив був переможцем численних міжнародних фестивалів та конкурсів в Україні і за кордоном. Брав участь у благодійних концертах на головних сценах країни, демонстрував жителям Вишгорода незабутні виступи на свята...


Лише у цьому році «Клерико» презентував власний танцювальний мюзикл «Аліса в Дивокраї», у якому було задіяно понад 150 вихованців (віком від 3-х до 20-ти років). Прем’єра відбулася 22 лютого на сцені університету ім. Б. Грінченка, і рівно через місяць, 22 березня, на прохання глядачів «Клерико» повторив це дійство. Згодом, цієї ж весни, колектив запросили у місто Забже (Польща) — показати «Алісу в Дивокраї». Юні танцюристи продемонстрували полякам два концерти в один день. Зал на 2 тисячі глядачів був ущент заповнений. Усі аплодували стоячи. Учасники колективу також задоволені гастролями і вже планують наступний проект, спочатку для глядачів України, а потім і Європи.


«За 14 років існування нашого колективу, звичайно, було різне, але ми настільки любимо наших дітей, що не жалкуємо ні сил, ні часу… Моя сім’я — невіддільна від мого колективу», — каже Ольга Сергіївна Пінчук — директор, хореограф та засновник «Клерико».

 

«Як тільки мене не називають діти… Звісно приємно відчувати таку довіру і підтримку. Я радий, що моя дружина настільки віддана справі. У свою чергу намагаюсь робити все для комфорту юних танцівників», — говорить Максим Пінчук — головний адміністратор колективу.

 

«Пригадую, як прийшла на нашу першу репетицію… Навіть уявити не могла, що залишусь тут назавжди… А тим більше, що матиму власну групу та опікуватимусь дітьми, як своїми», — згадує Аліна Кульбаба — хореограф-балетмейстер.

 

«Рахували, скільки дітей треба привітати з нашим днем народження. І тут я побачила цифру 205! У минулому році було 150! Ви уявляєте, з якою швидкістю ростемо?!», — захоплюється Софія Мельник — репетитор.

 

«Клерико» допоміг мені у виборі професії, Ольга Сергіївна навчила багато чому… Я не можу уявити, що нам уже 14, усе було, ніби учора», — каже Марія Чура — репетитор.

 

«Я не бачила людей настільки відданих своїй роботі, але, знаєте, це захопило і нас… Хочеш зробити, як краще для кожного, не відчуваєш утоми під час роботи для дітей», — каже Людмила Чура— художник по костюмах.

 

Секрет колективу «Клерико» — у любові старших до своєї роботи та бажанні зробити все для своїх вихованців.

 

Вітаємо багатодітну родину «Клерико» з їх 14-тим днем народження!

 

 


Вишгород << повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod