СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгородська міська рада: хто найбільший депутат-прогульник?
28.10.2015

Центр локального самоврядування провів дослідження роботи депутатів Вишгородської міської ради поточного скликання.Варто відзначити високу дисципліну місцевих депутатів, наприклад, у порівнянні з Фастовим чи Білою Церквою.


Лише кілька обранців пропустили більше половини засідань Вишгородської міської ради.  Це благодійник Мар’їн Євген Олексійович (в 2010 році пройшов від Партії регіонів), відомий яхтсмен Лука Родіон Михайлович («Сильна Україна») та активістка Бондаренко Дарина Валеріївна (ВО «Свобода»).Рекордсменом, в негативному аспекті, став Євген Мар’їн, який спромігся бути присутнім на засіданнях сесій Вишгородської міськради лише один (!) раз. Наступний за відвідуваністю Родіон Лука, який відвідав 19 із 46 засідань. Дарина Бондаренко прийшла до міської ради на 22 із 46 засідань.

 

Також варто згадати і за інших депутатів, що відвідали лише 60-70% засідань  міськради. Серед них Надія Нечитайло від ВО «Батьківщина» та Дмитро Новицький від «Фронту змін» (по 28 засідань), а також екс-регіонал Вадим Геращенко (по 30 засідань).

 

В цілому, депутати Вишгородської міської ради поставились відповідально до своїх обов’язків. На жаль, Центр локального самоврядування не зміг отримати копії протоколів засідань постійних комісій. Цілком можливо, що саме там знаходилася інформація, що деякі депутати все ж таки прогулювали свою роботу.       

 

 

Дослідження проведено за фінансової підтримки Програмної ініціативи «Громадські ініціативи нової України» МФ «Відродження» в рамках проекту «Відповідальний місцевий депутат».

 

 

 

 

Вишгород<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod