СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютУ Вишгороді УГКЦ організувала панельну дискусію про роль малих спільнот у світлі місцевих виборів
24.10.2015

 21 жовтня 2015 року у світлиці собору Вишгородської Богородиці УГКЦ, що у Вишгороді (Київщина), відбулася відкрита дискусія щодо активності малих спільнот, доцільності їх створення та суспільної активності у світлі місцевих виборів.Під час дискусії було наголошено: «Бідність – це брак освіти, помножений на монополію владних інституцій, для яких творчий і розумний народ - це перешкода для панування».Модераторами зустрічі були Тарас Семенюк – журналіст, медіаексперт, та Зіновій Свереда - доктор соціальної економіки, доцент Папського Григоріанського університету в Римі.
Під час дискусії доповідачі ділилися своїми думками щодо можливостей, які відкриваються перед учасниками малих соціальних груп у різних аспектах їхнього побутового життя – політичному, економічному та благодійному.
Також обговорювалися критерії, за якими громадяни повинні обирати свою владу на місцях. Гості неодноразово наголошували на обов’язку не тільки обирати владу, а й контролювати її та вимагати виконання передвиборчих обіцянок.

 

 

 

Доповідачі також звернули увагу слухачів на Велику постать митрополита Андрея Шептицького, 150-ту річницю від дня народження якого відзначаємо цього року на найвищому рівні.

 

 

 

На завершення своєї презентації Зіновій Свереда навів приклади з діяльності Митрополита, який в особливий спосіб дбав про розвиток малих спільнот, кооперацій та інших форм солідарної взаємопідтримки, яким притаманно змінювати життя суспільства в кращий бік.

 

 

 

«Присутні виявили бажання ще раз обговорити таку важливу тематику та чекають нових зустрічей, адже це запорука формування активних громадян, які зможуть змінювати на краще майбутнє України», - прокоментував мету зустрічі протоієрей Тарас Валах, парох громади УГКЦ у Вишгороді.

 

 

 

 

 

 

Прес-служба Київської архиєпархії УГКЦ<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod