СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютГуртожитком Вишгороді управлятиме КПЖ і КГ
20.10.2015

Засідання виконкому, що відбулось 15 жовтня 2015 року, пройшло, як завжди, злагоджено та конструктивно. Присутні розглянули декілька блоків питань, підготовлених працівниками апарату виконавчого комітету Вишгородської міської ради.

 

«Квартирні» озвучила Інна Кузнєцова, «опікунські» — Ольга Мельник, «рекламні» та «майнові» — заступник Вишгородського міського голови Олександр Ростовцев. Так, прийнято рішення про вжиття заходів щодо управління гуртожитком на просп. Т. Шевченка, 6. Члени міськвиконкому розглянули лист Комунального підприємства житлового і комунального господарства Вишгородської міської ради, врахували низку рішень міської і районної рад щодо безоплатної передачі цього об’єкту нерухомого майна із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міста Вишгородського району у комунальну власність територіальної громади м. Вишгорода — і доручили в. о. Вишгородського міського голови Решетніковій М. С. та директору КПЖ і КГ Шененку М. П. укласти та підписати договір на утримання (управління та обслуговування) будівлі гуртожитку на просп. Т. Шевченка, 6. Директору КПЖ і КГ також доручено у тримісячний термін здійснити розрахунок економічно обґрунтованих витрат на надання житлово-комунальних послуг і подати на затвердження виконавчого комітету Вишгородської міської ради, а до моменту прийняття рішення про затвердження розрахованих КПЖ і КГ тарифів на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій щодо будівлі гуртожитку на просп. Т. Шевченка, 6 застосовувати тарифи на житлово-комунальні послуги у розмірі, встановленому для Вишгородського районного комунального підприємства «Комунальник», а саме: 2,41 грн (у тому числі ПДВ) за 1 кв. м.

 

 

 

Затверджено переможців конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності (пл. Т. Шевченка, 1-б — 8,6 кв. м) та умови договору оренди (вул. Набережна, 2 — 112 кв. м). Погоджено місця розташування МАФів (інформаційний щит та охоронна дошка ВІКЗ у районі о. Бегемотики, «Вулична бібліотека» та дві театральні тумби — біля БК «Енергетик» та на пл. Т. Шевченка, 1).
З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

 

 

 

 

Вишгород<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod