СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютЯрмарка спорту
29.09.2015

Ще наші пращури говорили, що в здоровому тілі – здоровий дух. Сила духу зараз потрібна нам як ніколи, ось чому фізична культура і спорт стають першочерговими завданнями. З метою розвитку спортивного духу, громадянське об'єднання «Самопоміч» запрошує жителів і гостей Вишгорода відвідати Ярмарку спорту.

Як повідомив представник громадянського об'єднання Юрій Дрьомін, ідея Ярмарку – дати можливість спортивним клубам, секціям і федераціям Вишгорода познайомити городян зі своїми видами спорту, представити їх у найкращому світлі. Організатори дуже сподіваються, що це призведе до зростання числа юних спортсменів в клубах і секціях, та їх розвитку. А значить – розвитку фізкультури і спорту Вишгорода в цілому.

На демонстраційному майданчику ярмарку спортсмени Вишгорода проведуть показові виступи та товариські ігри з таких дисциплін, як легка і важка атлетика, теніс, футбол, волейбол, вільна боротьба, карате, веслувальний спорт та багато інших.

Але найголовніше – відвідувачі заходу зможуть не тільки подивитися на спортсменів, але і взяти участь у заходах, «приміряти» у прямому сенсі будь-який вид спорту на себе. Для цього в рамках ярмарку будуть проведені численні майстер-класи.

Ми чекаємо студентів і школярів – потенційно майбутніх спортсменів. Але особливо будемо раді батькам з дітьми. Адже діти – майбутнє нашої країни, для них, в першу чергу, і призначений наш ярмарок. Занудьгувати малюкам не дадуть кваліфіковані аніматори, які проведуть для малюків веселі змагання та естафети.

Всіх бажаючих чекають конкурси, музична програма, благодійна лотерея. До ваших послуг фудкорти і пікнік-зона. Зорієнтуватися на території Ярмарку відвідувачам допоможуть екскурсоводи.

Ми надіємося, що проведення Ярмарку дасть поштовх розвитку фізкультури і спорту у нашому краї, допоможе розвинути його спортивну інфраструктуру, пробудить у дітей та молоді інтерес до здорового способу життя.

Ярмарок спорту – крок у здорове майбутнє Вишгорода!

Спортивний ярмарок відбудеться 3 жовтня 2015 на Набережній Чайки.

Початок свята о 11-00.

Будемо раді Вас бачити на нашому святі!<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod