СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютУзгодьте будівництво з оператором телекомунікацій Вишгороді
24.08.2015

 Згідно з п. 21 Постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.1996 р. № 135 (із внесеними змінами — від 28.10.2004 р. № 1465) «Про затвердження Правил охорони ліній електрозв’язку» та розпорядженням КОДА від 25.01.2011 р. № 54 «Про деякі заходи щодо охорони ліній електрозв’язку» — підприємства, установи, організації та громадяни — у разі надання їм у встановленому порядку для будівництва земельних ділянок, по яких проходять лінії електрозв’язку, — зобов’язані попередньо узгодити питання будівництва з оператором телекомунікацій. На даний час у м. Вишгороді та Вишгородському районі без узгодження з оператором телекомунікацій виділяються земельні ділянки, по яких проходять існуючі мережі телефонного зв’язку та радіомовлення. У більшості випадків власники земельних ділянок допускають пориви цих мереж, що вимагає значних зусиль та коштів для їх відновлення (при цьому знижується якість зв’язку).Так, по трасі пролягання магістральних кабелів зв’язку (2 кабелі марки ТГІП 20x2x0,4 та ТПП 30x2x0,4) від АТС с. Пірново до с. Вища Дубечня були виділені земельні ділянки під дачне будівництво. Власники ділянок ведуть будівельні роботи, постійно зачіпають існуючі мережі зв’язку. 
Після останнього пошкодження без зв’язку опинились 45 абонентів у Вищій Дубечні. Відновлення мереж неможливе через відсутність доступу до приватних земельних ділянок. Зазначені мережі були прокладені ще в 1970-их роках, а виділення земельних ділянок не погоджувалося з КОФ ПАТ «Укртелеком».
Загалом у Вишгородському районі 20 372 абоненти фіксованого телефонного зв’язку, мережі до яких проходять підземними кабельними лініями. Для уникнення в подальшому пошкодження мереж зв’язку та з метою забезпечення надійної роботи ліній електрозв’язку і проводового мовлення органам місцевого самоврядування слід вжити відповідні заходи.

 

 

 

 

 

 

Вишгород << повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod