Buy Generic Desyrel without a prescription
СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста
Купить глушители в Минске, приёмная труба, средняя часть, пламегасители универсальные.. Еще одним важным аспектом качества глушителей Edex является их внутренняя начинка. Это только на вид глушители разных производителей внешне похожи. Поглощение звука выхлопа зависит от нескольких факторов:

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютОфіційні новини
1/ 2345/   Далі »»


Вишгород:Святині гори Афон — у нашому місті14.05.2021
 12 грудня з ласки Божої Митрополит Переяславський-Вишневський Олександр (Драбинко) освятив у Вишгороді каплицю на Честь ікони Пресвятої Богородиці Ігуменя Гори Афонської при парафії Святого Пантелеймона Цілителя Православної Церкви України Переяславсько-Вишневської єпархії та Благодійному фонді «Україна Афон» і звершив у ній Божественну Літургію.  »»»


Вишгород:Святині гори Афон — у нашому місті30.04.2021
 12 грудня з ласки Божої Митрополит Переяславський-Вишневський Олександр (Драбинко) освятив у Вишгороді каплицю на Честь ікони Пресвятої Богородиці Ігуменя Гори Афонської при парафії Святого Пантелеймона Цілителя Православної Церкви України Переяславсько-Вишневської єпархії та Благодійному фонді «Україна Афон» і звершив у ній Божественну Літургію  »»»


Вишгород:Святині гори Афон — у нашому місті31.03.2021
 12 грудня з ласки Божої Митрополит Переяславський-Вишневський Олександр (Драбинко) освятив у Вишгороді каплицю на Честь ікони Пресвятої Богородиці Ігуменя Гори Афонської при парафії Святого Пантелеймона Цілителя Православної Церкви України Переяславсько-Вишневської єпархії та Благодійному фонді «Україна Афон» і звершив у ній Божественну Літургію  »»»


З прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!11.01.2021
2020 рік практично промайнув однією миттєвістю, навіть незважаючи на те, що був високосним і на один день довшим. У нашу історію він увійде як рік, позначений спалахом незнаного досі вірусу COVID-19, а наша лексика збагатилася словами «самоізоляція», «локдаун», «вакцинація» та іншими карантинними термінами  »»»


Вишгород:Дотримуйтесь правил карантину: залишайтесь вдома!15.05.2020
 На порядку денному позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 29 березня, головним було питання про посилення обмежувальних заходів стосовно недопущення поширення коронавірусу COVID-19 на території населених пунктів Вишгородського району, в умовах наявної медико-біологічної надзвичайної ситуації  »»»


Вишгород:Загальнонаціональний карантин продовжено07.05.2020
 Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 25 березня 2020 року  »»»


Вишгород:Що б не було в житті, а паску спечи22.04.2020
 Щороку вишгородчанка пані Ольга випікає багато пасок для всієї родини  »»»


Вишгород:Карантин в Україні27.03.2020
 Кабінет міністрів запровадив карантин по всій країні до 3 квітня. Рішення набуло чинності опівночі 12 березня  »»»


Вишгород:Планета заганяє нас по домівках, щоб ми навели в них порядок: починаючи зі своєї кімнати, продовжуючи своїми думками22.03.2020
 Перший тиждень карантину вишгородці пережили без панічного жаху і ексцесів, що безумовно робить їм честь  »»»


Вишгород:Червоний Хрест закривати не можна!20.03.2020
 Сьогодні прийшла в свій улюблений Червоний Хрест і почула неприємну для нас, пенсіонерів, новину: Червоний Хрест у м. Вишгороді закриють. Чому? Адже це єдиний заклад, де ми можемо отримати безкоштовну медичну допомогу, де нас радо приймають. Завжди знайдуть добре слово, підкажуть, порадять.  »»»
   
TyTa
www.vyshgorod