СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютОфіційні новини
«« Назад  6/ 78910/   Далі »»


Вишгород : Пільги в оподаткуванні нерухомості04.12.2014
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки не сплачують власники квартир, якщо їх сумарна загальна площа не перевищує 120 кв. м. Для власників будинків „пільгова площа” визначена у розмірі 250 кв. м. А якщо у громадянина у власності є і квартири, і будинки, сумарною загальною площею до 370 кв. м., він також не сплачуватиме податок на нерухомість  »»»


Вишгород : Пропорції щодо розподілу єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування03.12.2014
26 листопада 2014 року на засіданні Уряду прийнято постанову щодо розподілу єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування  »»»


Вишгород : Розпочато фінансування грудневих пенсій03.12.2014
02.12.2014 р. управління Пенсійного фонду України у Вишгородському районі розпочало фінансування пенсійних виплат грудня. Потреба в коштах на забезпечення виплати пенсій та грошової допомоги жителям Вишгородщини у грудні 2014 р. становить 40,97 млн. грн  »»»


Вишгород : Обговорили розвиток підприємництва, інвестиційну й податкову політику, межі міста та проведення міжнародних музичних фестивалів25.11.2014
 18 листопада під час робочого візиту до Вишгородського району голова Київської обласної адміністрації Володимир Шандра відвідав три вишгородські підприємства, що вважаються візитівкою Київщини, та й усієї України  »»»


Вишгород : Забезпечення права платників податків на оскарження рішень органів ДФС на Київщині20.11.2014
Одним з основних принципів діяльності органів Державної фіскальної служби є забезпечення додержання та можливості реалізації прав людини, а також гарантування законності та правопорядку в системі оподаткування  »»»


Відбулася позачергова сесія Вишгородської міської ради VI скликання18.11.2014
Позачергова XL сесія Вишгородської міської ради VI скликання відбулась у великій залі адмінбудинку (пл. Т. Шевченка, 1) 13 листопада. 26 депутатів і міський голова привітали Родіона Луку, Володимира Лісогора та Віктора Шубку з днями народження та оперативно обрали лічильну комісію (Вадим Геращенко, Дмитро Корнійчук, Юрій Ткалич)  »»»


Вишгородська міська рада оголосила конкурс07.10.2014
Оголошено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу  »»»


Вишгород : Про проведення призову на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2014 року30.09.2014
На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 14 жовтня 2013 року № 562/2013 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2014 році» з 01 жовтня по 29 листопада 2014 року проводиться призов громадян на строкову військову службу  »»»


Вишгород : З Днем Конституції України!27.06.2014
28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію нашої держави — виражаючи суверенну волю народу, дбаючи про забезпечення прав і свобод людини та гідних умов її життя, піклуючись про зміцнення громадянської злагоди, а також на основі здійсненого українською нацією, усім українським народом права на самовизначення  »»»


Вишгород : Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя10.04.2014
Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час  »»»
   
TyTa
www.vyshgorod