СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют123/ 45


Вишгород:Не чекати, поки хтось зробить за тебе21.04.2015
 Мешканцям кооперативного будинку на вул. В. Симоненка, 6 благоустрою чекати не доводиться. Там за чистотою і порядком слідкують самі жителі. І щороку, зокрема навесні, прибирають та облаштовують прибудинкову територію, аби вона була ще кращою та комфортнішою  »»»


Древній Вишгород — літописне місто (Bousegrade) Бусеград* — літописне місто)17.04.2015
 Вишгород, розташований на околиці столиці Київської Русі (за 10 км), — одне з найстародавніших міст України-Руси, що протягом свого існування залишався в тіні свого великого сусіди. Історики називали Вишгород  північними воротами держави  »»»


Вишгород : Київська митниця ДФС митне оформлення американських автомобілів Hamvee тримає на контролі16.04.2015
 Працівники Київської митниці ДФС в пункті пропуску «Бориспіль-аеропорт» продовжують митне оформлення вже третьої партії американських броньованих автомобілів, які надійшли на територію України згідно з рішенням США про передачу нашій країні оборонних засобів  »»»


Вишгород : Адаптація у новому середовищі15.04.2015
 Соціальна інтеграція та соціальне забезпечення сімей з дітьми на територіях проживання великих груп внутрішньо переміщеного населення — справа хороша. У цьому зійшлися працівники соціальних служб та громадськості під час презентації суспільно важливого проекту «Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей у Київській області»  »»»


Вишгород : Під Києвом у притулку для тварин згоріли 70 собак14.04.2015
 У селі Лісовичі, що на Київщині, загорівся притулок для тварин, сімдесят собак згоріли живцем  »»»


Вишгород : Ой, весна, весна, днем красна10.04.2015
 У слов’янських народів відлік нового року починався приходом весни –  наші предки з особливим настроєм зустрічали його 1 березня. А міфічний образ Богині Весни поставав у їхній уяві прекрасною молодою дівчиною  »»»


Вишгород : Фараони» в «Сузір’ї09.04.2015
 Сьогодні, як і багато років тому, ми прагнемо знайти порозуміння і геть не розуміємо одне одного! Ми й зараз розділяємо життя на «чоловічу» та «жіночу» половину, не замислюючись, що можемо бути щасливими — тільки поєднавшись!  »»»


Вишгород : Адаптація у новому середовищі08.04.2015
 Соціальна інтеграція та соціальне забезпечення сімей з дітьми на територіях проживання великих груп внутрішньо переміщеного населення — справа хороша. У цьому зійшлися працівники соціальних служб та громадськості під час презентації суспільно важливого проекту «Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей у Київській області»  »»»


Вишгород : Чому зростають тарифи?07.04.2015
 Той, хто вважає, що українське суспільство збурене «розбірками» олігархів чи втратами у родині колишнього Президента, — дуже помиляється. Більшість населення шаленіє від зростання цін, з острахом чекає квитанцій за «комуналку» та розмірковує: «світить» чи «не світить» державна допомога  »»»


Вишгород : Україна — Литва: спільні проекти03.04.2015
Нещодавно у Вільнюсі перебувала українська делегація освітян, до складу якої входили представники Верховної Ради України, Міністерства освіти та науки України, Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова, директори навчальних закладів, зокрема і директор Вишгородської районної гімназії «Інтелект» Інна Шубко  »»»


Вишгородська районна гімназія «Інтелект» нагороджена Золотою медаллю виставки у номінації «Інноваційні технології виявлення01.04.2015
12-13 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася VI Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2015» — ефективний майданчик для діалогу представників державного сектору, закладів освіти різних країн, компаній-виробників програмних рішень, інструмент популяризації новітніх освітніх методик, інформаційних технологій та інструментів, спрямованих на формування сучасного рівня національної системи освіти  »»»


Вишгород : Чи потрібна ліцензія на пиво?31.03.2015
До Вишгородської ОДПІ звернувся приватний підприємець із смт Димер з проханням пояснити, чи потрібно йому придбавати окрему ліцензію на роздрібну торгівлю пивом, якщо він уже має ліцензію на продаж алкогольних напоїв?  »»»


Вишгород : Сузір’я слів, думок і почуттів24.03.2015
У Вишгородській бібліотеці для дорослих відбулося літературно-мистецьке свято «Сузір’я слів, думок і почуттів». Герой цього свята — поет і композитор, заслужений вчитель України, почесний громадянин Вишгорода Анатолій Іванович Черняхівський, якому днями виповнилося 65 років  »»»


Вишгород : Марка як квиток благодійності20.03.2015
Життя настійливо переконує: одній людині, навіть якщо вона здатна поділитися останнім, найчастіше не під силу надати посильну допомогу всім, хто її потребує. Куди легше і, що найголовніше, ефективніше — робити це спільними зусиллями. Товариство Червоного Хреста якраз і намагається об'єднати всіх небайдужих до чужої біди людей, зокрема, реалізуючи марки Товариства як своєрідний квиток благодійності  »»»


Вишгород : Підліткова наркоманія: тривожні ознаки19.03.2015
Модним, елітним і «дорослим» вживання наркотиків є, в основному, для підлітків 14-16 років. Особливо у великих містах. Але з часом «географія» розповсюдження наркоманії змінюється, вона дістається містечок і сіл глибинки  »»»


Вишгород : До Шевченка приходимо щодня18.03.2015
Такі люди народжуються, аби стати провідниками і символами. 9 — день народження, 10 — день смерті: березень — місяць, долею пов’язаний із життям Тараса Шевченка  »»»


Вишгород : Посміхайся життю — і воно посміхнеться тобі17.03.2015
Психологічна підтримка тим, хто повернувся із зони АТО, родичам загиблих, волонтерам  »»»


Вишгород : «Єдинщики» сплатили понад 4 мільйони13.03.2015
 4 443,5 тис. грн представники малого бізнесу Вишгородського району, які обрали спрощену систему оподаткування, сплатили до Місцевого бюджету за два місяці поточного року. Ця сума більш ніж на 1 405 тис. грн перевищує надходження минулого року за аналогічний період, темп росту становить 146,1%  »»»


Вишгород : Шевченко — в серці кожного українця12.03.2015
 Березень недарма називають Шевченковим – поет народився й пішов з життя саме у березні, залишивши стражденній Україні свої пророчі вірші, що стали символом його високого духу, його патріотичного злету душі, піднесли його на недосяжну висоту безсмертя  »»»


Вишгород : Ця країна чарiвна, i єдина в нас вона10.03.2015
 У 3-А класі Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я» вiдбувся захід «Ця країна чарiвна, i єдина в нас вона», присвячений нашій рідній Україні  »»»


Вишгород : П’ята річниця нового храму06.03.2015
У Старих Петрівцях дерев’яна церква Казанської ікони Пресвятої Богородиці вистояла в буремні 20-30-ті роки двадцятого століття, пережила другу світову війну… А от «відлигу» шістдесятих — не змогла  »»»


Вишгород : Коли стріляють гармати, Музи мовчать?05.03.2015
Не мовчать! Це твердження перевірене часом. Війни, революції завжди відгукувалися луною в душах людей — гіркота втрати і радість перемог вимагали емоційного виходу. Так народжувалися вірші, пісні та малюнки  »»»


Вишгород : Благодійність не має кордонів04.03.2015
Україна на сьогодні в центрі уваги всієї світової спільноти — нам співпереживають, нам допомагають. Днями допомога в Україну і безпосередньо до Вишгорода надійшла від Китайської організації Червоного Хреста  »»»


Вишгород : Вища освіта за кордоном02.03.2015
 Міністерством освіти і науки України надано інформацію щодо Стипендіальної програми з навчання або стажування за кордоном на 2015/16 навчальний рік, якою можуть скористатися студенти та викладачі вищих навчальних закладів  »»»


Вишгород : Першу допомогу нададуть волонтери27.02.2015
 Навіть на відстані від воєнних дій біда інколи набуває кривавих образів: жорсткі протистояння, надзвичайні події, теракти. Без дієвої допомоги не обійтись, отож волонтери загону першої допомоги Товариства Червоного Хреста України (своєрідний загін «швидкого реагування»)  готуються невідкладно надати першу медичну допомогу  »»»


Вишгород : Соцстрах: тимчасова непрацездатність26.02.2015
 Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного страхування та легалізації фонду оплати праці» від 28.12.2014 р. №77-VІІІ вніс зміни до Закону № 1105 «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування». У зв’язку з цим у страхувальників виникає багато питань відносно деяких нюансів розрахунку та оплати листків непрацездатності  »»»


Вишгородському міському голові Віктору Решетняку25.02.2015
 Вишгородському міському голові Віктору Решетняку  »»»


А ти вже предплатив «Вишгород»?24.02.2015
 Індекс газети «Вишгород» у Каталозі місцевих  періодичних видань 4000  »»»


Вишгород : Діти збирають кошти на ліки в зону АТО18.02.2015
 Понад 16 тис. грн зібрали діти — учасники проекту «Любов зцілює», ініційованого Координаційною волонтерською радою при РДА та проведеного за підтримки районної організації Товариства Червоного Хреста України  »»»


Вишгород : Калиновий дзвін у «Джерелі»17.02.2015
 Один раз на два роки департамент освіти, науки та молоді Київської облдержадміністрації і Центр творчості дітей та юнацтва Київщини проводять обласний дитячо-юнацький конкурс виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін». I тур конкурсу відбувся днями у Вишгородському міському Центрі творчості «Джерело»  »»»


Вишгород : Естонська швидка – на український фронт12.02.2015
Лікарня дружнього естонського міста Раквере разом із повітовим союзом самоврядувань передала вишгородській громаді машину швидкої допомоги для бійців АТО  »»»


Вишгород : Оберіг для солдата і тепле взуття для біженки11.02.2015
У медико-соціальному центрі (МСЦ) Вишгородської районної організації (ВРО) Червоного Хреста України є офіційний графік: двері приміщення на вул. В. Симоненка, 5 відкриті з 9 до 16 години. Та у працівників червонохрестівських служб робочий день — фактично ненормований  »»»


Про координацію роботи щодо забезпечення безпеки громадян та об’єктів інфраструктури в м. Вишгороді в режимі підвищеної готовості та надзвичайної ситуації10.02.2015
 З метою оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з можливими терористичними проявами на підприємствах, установах, організаціях та об’єктах з масовим знаходженням людей на території міста, на виконання Закону України «Про боротьбу з тероризмом» від 20 березня 2003 року № 638-IV, ст.ст.13, 14, 19 Кодексу цивільного захисту України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.01.2015 р. № 47-р, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  »»»


Вишгород : Щодо посвідчення застрахованої особи в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування06.02.2015
З 1 січня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», яким внесено зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»  »»»


Вишгород : Без «гарячого» — до 1 квітня05.02.2015
Із 12 січня припинено харчування дітей, постраждалих в результаті аварії на ЧАЕС. Міністерство соціальної політики передало функції з організації харчування пільговиків на регіональний рівень  »»»


Вишгород : Хто і як платитиме за харчування04.02.2015
У минулому році денна норма харчування складала 18,00 грн. Із них 50% фінансувалося з міського бюджету, а 50% — за рахунок коштів батьків  »»»


Вишгород : Межигірський монастир увійде до Держреєстру нерухомих пам’яток України03.02.2015
 Благодійний фонд «Покоління» має намір відновити зруйнований Межигірський Спасо-Преображенський монастир, заявляє президент фонду Валерій Виговський  »»»


Вишгород : Веселі походи малюків та їхніх батьків02.02.2015
 У музичній залі ДНЗ «Ластівка» було гамірно. Старші групи «Маки» (вихователь Олена Осипенко) та «Калинка» (вихователь Марія Скульбедіна) запросили батьків на спортивні змагання. Інструктор з фізичного виховання Валентина Костючок, художній керівник та головний організатор дійства, написала сценарій, а «озвучила» його музичний керівник Олена Петрова  »»»


Координаційна волонтерська рада при Вишгородській райдержадміністрації27.01.2015
У  приміщенні адміністративного будинку у м. Вишгороді  за участі заступника голови райдержадміністрації В.І.Духоти відбулися установчі збори Координаційної волонтерської ради при Вишгородській райдержадміністрації.  »»»


Вишгород : Вторсировину — на потреби армії23.01.2015
Напередодні новорічних свят правління громадської організації «Вишгород — наш дім» підбило підсумки благодійного проекту «Збери сміття — врятуй життя». Нагадаємо, що ця акція мала за мету зібрати макулатуру і кошти від реалізації паперових відходів спрямувати на потреби бійців АТО. Десять днів у грудні активісти приймали від небайдужих вишгородців старі газети, книги, картонні упаковки  »»»


Вишгород : Хрещенський вечір зі «Стежиною»22.01.2015
Створивши фольклорний колектив, митці Димерського Будинку культури назвали його «Стежиною». Відтоді вже три роки вони своєю творчістю прокладають пісенну стежину, місточок до душі глядачів. З нагоди цієї невеличкої річниці ансамбль звітував перед земляками творчим вечором  »»»


Вишгород : Подарунок під бойову ялинку21.01.2015
Батальйон міліції особливого призначення «Київщина» зустрічав Новий рік зі старими і новими друзями. Керівник Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім’ям Дмитро Христюк, Переяслав-Хмельницький міський голова Тарас Костін, керівник Благодійного фонду розвитку та захисту Київщини Яніна Лінчевська, польовий командир Грузинського легіону в Україні Ушангі Мамулашвілі побували на бойових позиціях і приєднались до тренувань з тактичної і вогневої підготовки  »»»


Вишгород : Прийнято бюджет району на 2015 рік16.01.2015
 Позачергова 41 сесія Вишгородської районної ради VІ скликання, що відбулася 30 грудня 2014 року, прийняла бюджет району на 2015 рік  »»»


Вишгород : Щедрували, добра бажали15.01.2015
 Свято Маланки і Василя, Старий новий рік — ще одна сторінка в традиційних українських святкуваннях. Фольклорний колектив «Золотий вік» разом із працівниками Вишгородського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) і районного Будинку культури «Енергетик» привітали вишгородчан зі святами  »»»


Вишгород : Стара газета збереже життя05.01.2015
 Ще 200 років тому Наполеон Бонапарт влучно зазначив, що «Народ, який не бажає годувати свою армію, незабаром буде вимушений годувати чужу». І дійсно, ще б трохи — і Україна годувала б і одягала російську армію. На щастя, не судилося  »»»


Вишгород : Пільги в оподаткуванні нерухомості28.12.2014
 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки не сплачують власники квартир, якщо їх сумарна загальна площа не перевищує 120 кв. м. Для власників будинків „пільгова площа” визначена у розмірі 250 кв. м. А якщо у громадянина у власності є і квартири, і будинки, сумарною загальною площею до 370 кв. м., він також не сплачуватиме податок на нерухомість  »»»


Вишгород : Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при районній державній адміністрації24.12.2014
Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Вишгородській районній державній адміністрації відбудуться 26 січня 2015 року у малому залі засідань адміністративного будинку (м. Вишгород, пл. Шевченка 1, ІІ поверх). Початок зборів о 09.00 годині  »»»


Місто Вишгород розпочалося з Київської ГЕС22.12.2014
 У серпні 1959 року Радою Міністрів СРСР було прийнято рішення про будівництво Київської ГЕС — першої в Радянському Союзі спорудженої із збірних залізобетонних конструкцій і без водозливної греблі. Будівництво станції розпочалося у Вишгороді в 1960 році, і вже у вересні 1964-го перші святково прикрашені судна пройшли через урочисто відкритий судноплавний шлюз. А за три місяці Київська ГЕС дала перший промисловий струм  »»»


Вишгород : Нагороди за мужність і патріотизм11.12.2014
За дорученням Глави держави та міністра оборони України були вручені нагороди вишгородцям, які виконували свій військовий і громадянський обов’язок у зоні АТО  »»»


Вишгород : Вода і опалення будуть, попри відключення електроенергії10.12.2014
За інформацією Вишгородського РП ПАТ «Київобленерго», через аварійне відключення третього енергоблоку Запорізької АЕС (а відтак — дефіцит потужностей у державній енергосистемі) у різних областях України були введені у дію графіки аварійного відключення електроенергії (Посилання)  »»»


Вишгород : Смачний подарунок за дві години09.12.2014
Святий Миколай шанує чемних діток. А його помічники готують для них подарунки, що з’являються під подушкою у малечі в ніч з 18 на 19 грудня  »»»


Про скликання сесії Вишгородської міської ради VІ скликання08.12.2014
 Керуючись п. 8 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати ХLI сесію Вишгородської міської ради VІ скликання 5 грудня 2014 року о 10:00 у залі засідань адмінбудинку (пл. Т. Шевченка, 1) з таким порядком денним  »»»


Вишгород : Не підкорені у 33-му — непереможні сьогодні05.12.2014
Проголошений указом Президента України Петра Порошенка День Гідності та Свободи 21 листопада ц. р. відзначався у Вишгороді на пл. Т. Шевченка. У часі цей день (четверта субота листопада) збігся із Днем пам’яті жертв голодоморів, якими намагалися підкорити та виморити український народ  »»»


Вишгород : Пільги в оподаткуванні нерухомості04.12.2014
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки не сплачують власники квартир, якщо їх сумарна загальна площа не перевищує 120 кв. м. Для власників будинків „пільгова площа” визначена у розмірі 250 кв. м. А якщо у громадянина у власності є і квартири, і будинки, сумарною загальною площею до 370 кв. м., він також не сплачуватиме податок на нерухомість  »»»


Вишгород : Пропорції щодо розподілу єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування03.12.2014
26 листопада 2014 року на засіданні Уряду прийнято постанову щодо розподілу єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування  »»»


Вишгород : Розпочато фінансування грудневих пенсій03.12.2014
02.12.2014 р. управління Пенсійного фонду України у Вишгородському районі розпочало фінансування пенсійних виплат грудня. Потреба в коштах на забезпечення виплати пенсій та грошової допомоги жителям Вишгородщини у грудні 2014 р. становить 40,97 млн. грн  »»»


Вишгород : Світ не без добрих людей02.12.2014
1992-го року Генеральна Асамблея ООН проголосила щорічну подію всесвітнього масштабу — третє грудня стало Міжнародним днем інвалідів. Заходи, до яких у цей День закликає всі країни ця шанована міжнародна організація, мають бути спрямовані на інтеграцію інвалідів у життя нашого суспільства  »»»


Вишгород : Завершено фінансування листопадових пенсій.01.12.2014
Управлінням Пенсійного фонду України у Вишгородському районі завершено фінансування пенсій за листопад поточного року.  Загальна сума коштів, спрямованих на їх забезпечення, становить 41 млн. 352 тис. грн., у тому числі для виплати через установи банків – 25 млн. 016 тис. грн., через об’єкти поштового зв’язку – 16 млн. 336 тис. грн.  »»»


Сквер — частинка Вишгорода27.11.2014
 У Вишгороді з’явилися ще чотири облаштовані куточки: три альпійські гірки та сквер на вул. Б. Хмельницького, 4 і 6, доріжка до зупинки автобуса від вул. Набережної, 2 і 4, затишне і безпечне місце відпочинку на вул. Луговій (приватний сектор) і сквер біля буд. 4 і 6 на вул. Ю. Кургузова  »»»


Вишгород : Підсумковий залік «Чайки»25.11.2014
 Для клубу «Чайка» закінчився футбольний сезон 2014 року. Він був цікавим і до останнього тримав у напрузі тренерів і учасників змагань  »»»


Вишгород : Обговорили розвиток підприємництва, інвестиційну й податкову політику, межі міста та проведення міжнародних музичних фестивалів25.11.2014
 18 листопада під час робочого візиту до Вишгородського району голова Київської обласної адміністрації Володимир Шандра відвідав три вишгородські підприємства, що вважаються візитівкою Київщини, та й усієї України  »»»


Вишгород : Мільйонні борги – тінь на репутації підприємств24.11.2014
 Чимала кількість організацій та приватних підприємців Вишгородського району мають значні борги перед бюджетом  »»»


Вишгород : Волонтерська премія21.11.2014
 Протест, який після побиття студентства правоохоронцями переріс у Революцію Гідності, змінив не лише Україну, а й певною мірою вплинув на світ. Ми показали, що можемо боротися, що нам важлива наша країна та її цивілізаційний вибір, і це коштувало нам 120 життів та сотні поранених і катованих  »»»


Вишгород : Забезпечення права платників податків на оскарження рішень органів ДФС на Київщині20.11.2014
Одним з основних принципів діяльності органів Державної фіскальної служби є забезпечення додержання та можливості реалізації прав людини, а також гарантування законності та правопорядку в системі оподаткування  »»»


Вишгород : Довіряйте, але перевіряйте20.11.2014
Все більшої популярності набувають електронні сервіси Державної фіскальної служби України. Відтепер інформацію стосовно партнерів по бізнесу можна отримати на офіційному веб-порталі ДФС України (www.sfs.gov.ua), де функціонує банер «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», який знаходиться на головній сторінці веб-порталу  »»»


Вишгород : Мир — на сім десятиліть18.11.2014
Захід з нагоди 70-річчя визволення України та 71-ої річниці визволення  Вишгорода, що відбувся у міському Центрі творчості «Джерело», об’єднав ветеранів, міську владу, вихованців закладу та їхніх батьків  »»»


Відбулася позачергова сесія Вишгородської міської ради VI скликання18.11.2014
Позачергова XL сесія Вишгородської міської ради VI скликання відбулась у великій залі адмінбудинку (пл. Т. Шевченка, 1) 13 листопада. 26 депутатів і міський голова привітали Родіона Луку, Володимира Лісогора та Віктора Шубку з днями народження та оперативно обрали лічильну комісію (Вадим Геращенко, Дмитро Корнійчук, Юрій Ткалич)  »»»


Вишгород : Просимо закрити рух вантажівкам17.11.2014
Шановна редакція газети «Вишгород»!  »»»


Вишгород : Шановна редакція газети «Вишгород»!12.11.2014
 Шановна редакція газети «Вишгород»!  »»»


Вишгород : Майдан триває11.11.2014
 У четвер, шостого листопада, на площі Т. Шевченка у Вишгороді біля пам’ятника свв. Борису і Глібу було людно. Ми поцікавилися, хто і для чого зібрався. Далі — пряма мова  »»»


Вишгород : Отримайте електронний ключ та заощаджуйте свій час10.11.2014
 Зважаючи на  прискорений  темп сучасного життя, фахівці Вишгородської ОДПІ звертають  увагу платників податків на те, що можна значно зекономити свій час, направляючи  в інспекцію звіти електронною поштою  »»»


Зустріч поколінь пройшла в Вишгороді07.11.2014
Напередодні відзначення 71-ої річниці звільнення Вишгорода та 70-річчя визволення  України від фашистських загарбників у Центральній районній бібліотеці активісти клубу за інтересами «Ветеран»  зустрілися із учнями вишгородських шкіл  »»»


Вишгород : Хочемо по-новому, а виходить як завжди06.11.2014
Я не вперше спостерігаю за виборами на місцевій дільниці. З приводу чесності голосування та підрахунку голосів на моїй дільниці не маю жодних претензій. Гадаю, що не було масових «вкидувань» тощо і на інших міських дільницях. Спілкувалася з кількома спостерігачами — у них така ж думка  »»»


Як вишгородці своє майбутнє обирали05.11.2014
У неділю, 26 жовтня 2014-го, обирали Верховну Раду VIII скликання на 2 699 дільницях в Україні і 112 за кордоном (не було голосування на території анексованого АРК і на 15 округах Луганщини та Донеччини, що тимчасово перебувають під контролем терористів)  »»»


Газета «Вишгород» з вами вже 19 років, шановні читачі04.11.2014
Четвертого листопада ц. р. газета «Вишгород» відзначає некруглу, та дуже важливу для нас усіх дату. 19 років тому вона з’явилася на світ на чотирьох сторінках формату А-3, чорно-біла, як зображення перших телевізорів, і накладом 1 000 прим. Читачі із захопленням сприйняли СВОЮ газету  »»»


У Вишгородському 96-му окрузі, що на Київщині, зафіксували порушення виборчого законодавства29.10.2014
 Порушення виборчого законодавства зафіксували у Вишгородському 96-му окрузі, що на Київщині  »»»


На округах №91 и 96 (Вышгород и Фастов) выявлены "карусели"28.10.2014
 У одного из участков избирательного округа №91 (Фастов, Киевская обл.) журналисты зафиксировали заполнен людьми автобус, который может использоваться для проведения «каруселей», сообщают наблюдатели  »»»


Вишгород : ФФУ побудує тренувальний центр для збірних27.10.2014
 Для зведення спортивного комплексу для національних команд України усіх вікових груп у Вишгороді Федерація не використає жодної копійки державних коштів  »»»


Вишгород : Тривають зустрічі Віктора Решетняка з виборцями 96 округу23.10.2014
У часи тотальної недовіри до влади та нових кандидатів кожний задається питанням «Чи зміниться щось після виборів?»  »»»


Вишгород : 20-ліття «Коралів» відзначали на Козацьку Покрову та у День захисника України22.10.2014
Навіть якби співочі «Коралі» лише організовували «Вишгородську Покрову» — вони б уже були варті кубку і медалі. Зустрічі виконавців та шанувальників академічного і народного співу відбуваються у Вишгороді вже шостий рік поспіль. І за цей час нас відвідали понад 70 хорів (і понад 2000 учасників)  »»»


Вишгород : Уроки вкраїнської у «Джерелі»21.10.2014
Вишгородський міський Центр творчості започаткував літературні вітальні. Минулої середи гостем «Джерела» був Олександр Балабко. Олександр Васильович розпочав презентацію п’яти книжок і телефільму з цитати одного із своїх героїв: «Він киянин і людина, з якою можна подорожувати»  »»»


Вишгород : Бельгійські музиканти — про «Коралі»20.10.2014
У травні цього року хор «Коралі» брав участь у 62-ому Європейському молодіжному музичному фестивалі, що проходив у м. Неерпелт (Бельгія). Наші коралики виступали у двох вікових групах і посіли два перших місця  »»»


Вишгород : Звернення до виборців 96-го округу16.10.2014
Останнім часом до мене як до кандидата у народні депутати хто тільки не звертався. Як люди кажуть, сім пар чистих і сім пар нечистих. Причому всі — в однаковій упаковці  »»»


Вишгород : Нас вчать – найкращі09.10.2014
Нещодавно у гімназії «Інтелект» пройшов тиждень педагогічної майстерності вчителів трудового навчання та образотворчого мистецтва. Викладачі проводили відкриті уроки з учнями 5-9 класів, ділилися досвідом із колегами  »»»


Вишгородська міська рада оголосила конкурс07.10.2014
Оголошено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу  »»»


Вишгород : Заради миру на Землі01.10.2014
Минулої суботи колектив Вишгородського міського Центру творчості «Джерело»  зібрався на благодійний ярмарок великою дружною родиною – педагоги, діти, їхні батьки, майстрині Творчого об’єднання «Світлиця» та Спілки майстрів народного мистецтва вишивки м. Вишгорода. Саме у двох жінок зі Спілки рідні знаходяться у зоні АТО. Тож метою було – зібрати для них кошти, необхідні для закупівлі військового спорядження, для харчування  »»»


Вишгород : Про проведення призову на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2014 року30.09.2014
На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 14 жовтня 2013 року № 562/2013 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2014 році» з 01 жовтня по 29 листопада 2014 року проводиться призов громадян на строкову військову службу  »»»


Роботодавці Вишгородської ОДПІ перерахували понад 382 мільйони гривень ЄСВ25.09.2014
За січень-серпень поточного року платники податків Вишгордського, Іванківського та Полісського районів сплатили до бюджету 382,2 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а це майже  на 4,2 млн. гривень більше від запланованого показника  »»»


Вишгород : Не попадіться на гачок23.09.2014
Товари і послуги нам пропонують у торговельних точках і на вулиці, приходять із пропозиціями на роботу і в квартири. З одного боку, зручно. З іншого — слід бути дуже уважними, тому що під доброзичливою маскою часто-густо ховаються шахраї  »»»


Вишгород : Артистичні танцюристи навчались у циркачів22.09.2014
Наприкінці серпня вишгородський танцювальний колектив «Клерико» повернувся із Льорраха (Німеччина)  »»»


Патріотичні вишгородці на березі Чорного моря22.09.2014
Для 47 вишгородських дітей 16-тиденний відпочинок у дитячо-оздоровчому таборі «Славутич» (Одеська область) запам’ятався сонячною погодою та дружньою атмосферою  »»»


Вишгород : Говорили про опалення, вибори і толерантність15.09.2014
Цьогорічний зимовий період буде нелегким: у школах можуть змістити навчальний процес, дитячі садочки переходять на альтернативні види опалення, мешканцям багатоповерхівок радять утеплювати помешкання, а жителям приватного сектора – переходити на обігрів осель дровами  »»»


Вишгород : Один у полі не воїн28.08.2014
«Україна єдина!» – з таким танцем до солдатів батальйону К-2 завітала дітвора з табору «Веселі канікули з Богом», що з ініціативи о. Тараса Валаха вже вдруге проходить при соборі Вишгородської Богородиці УГКЦ. У таборі діти знайомляться між собою (адже цього року тут знаходяться не лише маленькі мешканці Вишгорода, а й Донецька, Тернополя тощо), разом граються, дізнаються щось нове про Бога. А тут – ще й унікальна можливість познайомитися з людьми, які захищають нашу країну  »»»


Вишгород : Повторний зсув грунту — не дрібничка15.07.2014
Автомобільний кооператив «Ветеран» у квітні 2013 року звертався з листом до Вишгородської міської ради по допомогу — відвести воду з відкосів, побудувати підпірні стінки вище гаражного кооперативу  »»»


Вишгород : Кубок Київського моря14.07.2014
В яскравому волейбольному намисті нашої країни з’явилася нова блискуча намистинка. Під Києвом, між славетним і стародавнім містом Вишгородом та відомим і у далеких від України краях Межигір’ям, поміж живописних вишгородських пагорбів та узбережжя Київського моря, 28 червня відбувся Кубок з пляжного волейболу серед змішаних пар  »»»


Вишгород : Реконструкція на Грушевського07.07.2014
На вулиці Грушевського у Вишгороді триває реконструкція. Роботи розпочали ще минулого року. Нині асфальтують доріжки, реконструюють дитячий майданчик, облаштовують місце для сміттєвих баків. Планують облаштувати стоянки біля будинку № 3, зробити поручні вздовж доріжки, прилеглої до паркану біля ЗОШ № 1, між будинками № 3-5 розширять прибудинкову територію та облаштують дитячий майданчик  »»»


Вишгород : Музей під відкритим небом03.07.2014
За Богданами, у поліських лісах, на березі Київського водосховища — село Пилява. Пів квадратних кілометра населяють 42 особи (Вікіпедія)  »»»


Вишгород : Друге життя будинку по вул. Дніпровська 3-а. Історія одної іцініативи02.07.2014
Заіржавіла гірка, парковка замість майданчика та пошарпаний під’їзд. Таким будинок по вулиці Дніпровська 3-а міг би стояти роками, а його мешканці марно би чекали, доки над ними зглянеться ЖЕК та зробить бодай якийсь ремонт. Проте в цієї історії – щасливий кінець. Кілька ініціаторів вирішили не чекати милостині від комунальних служб, а взялися за роботу самі. Що з цього вийшло – розказує одна з організаторок Ольга Доманська  »»»


Вишгород : Весняно-літній призов01.07.2014
Призов на строкову військову службу проводиться з 21 травня по 31 липня 2014 року  »»»


Вишгород : З Днем Конституції України!27.06.2014
28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію нашої держави — виражаючи суверенну волю народу, дбаючи про забезпечення прав і свобод людини та гідних умов її життя, піклуючись про зміцнення громадянської злагоди, а також на основі здійсненого українською нацією, усім українським народом права на самовизначення  »»»


Вишгород : Запорізький марш і жовто-блакитний прапор25.06.2014
Нині особливою темою є патріотичне виховання, адже і наші діти живуть подіями, що відбуваються в Україні. Тож не дивно, що, коли на майданчику однієї з груп ДНЗ «Ластівка» пролунала весела музика, до дитсадка підійшли і старі, і малі вишгородці  »»»


Вишгород : Захисти Україну24.06.2014
Всіх свідомих громадян України закликаємо ставати до лав  «Правого сектору» і надавати посильну допомогу  »»»


Вишгород : Водіям — парковка, дітям — майданчик23.06.2014
У повному розпалі реконструкція за «Хлібосолом». Квартири другого під’їзду будинку № 13/9 по просп. І. Мазепи не підтоплюватиме нечистотами  »»»


Вишгород : Джерело збирає друзів20.06.2014
Фестиваль під такою назвою, який проводить Вишгородський міський Центр творчості «Джерело» напередодні Міжнародного дня захисту дітей, уже стає традиційним. Головне для організаторів – об’єднати дітей Вишгорода, залучивши їх до творчості, прищеплювати почуття любові до рідного міста і своєї Вітчизни  »»»


Вишгород : Про що мріють діти? Про сонце і квіти!19.06.2014
Затишне зелене подвір’я Вишгородського міського Центру творчості «Джерело» розцвіло усіма барвами — студія творчості «Ра» демонструвала роботи своїх вихованців  »»»


Мораторій не підтримали, детальний план відхилили, про стадіон вирішили подумати на свіжу голову18.06.2014
Засідання 35 сесії Вишгородської міської ради шостого скликання розпочали 12 червня о 10:30 у складі 30 депутатів + міський голова (31-й депутат приєднався за годину). Велика зала адмінбудинку була заповнена вщерть, люди у камуфляжі і з плакатами стояли вздовж вікон і стін  »»»


Вишгород : «Кшатрій — це захисник, а не агресор»17.06.2014
Із 5 по 11 травня на острові Сантаріні, що у Греції, відбувся чемпіонат світу з кікбоксингу за версією Всесвітньої кікбоксерської федерації WPKA. Збірну України представляла команда у складі 32 спортсменів із 6 регіонів України, зокрема й один спортсмен із Вишгорода. Усього в чемпіонаті взяли участь 620 спортсменів із 31 країни  »»»


Вишгород : Троянди з лікувальним ефектом16.06.2014
Попри те, що в родині медиків не було, Світлана Жовтобрюх з дитинства мріяла стати лікарем. По закінченні школи сумнівів щодо вибору професії не виникло: вступила до Луганського державного медичного університету. Оскільки в усьому любить точність, вирішила стати лікарем-рентгенологом  »»»


Штаб народної самооборони Вишгородського району11.06.2014
Цілодобово організує взаємодію підрозділів охорони приміщень та патрулювання вулиць  »»»


Зустріч з мером: про що питали вишгородці10.06.2014
Проблеми вишгородців міський голова Віктор Решетняк знає з перших вуст, бо працює за принципом політики відкритих дверей. Та діалог між громадою і владою не обмежується прийомними днями  »»»


Вишгород : Органічне виробництво. Розвиток в сучасних умовах06.06.2014
Україна — це насамперед, аграрна країна, продовольче забезпечення якої на внутрішньому ринку та на ринку споживачів країн-сусідів зростає з кожним роком. Аграрії дбають про високу врожайність зернових, олійних та зернобобових культур, ефективно впроваджують нові технології, підвищують якість та безпечність сільськогосподарської продукції  »»»


Вишгород : Наш «Екстрім» на Печерських пагорбах05.06.2014
Щороку фестиваль дружин юних пожежних збирає талановиту прогресивну молодь. Команду Нижчедубечанської школи, яка представляла Вишгородський район у фіналі обласного етапу ХХ Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних, запросили на XV Київський фестиваль КВК юних пожежних імені Л. П. Телятнікова. Він щороку проходить під аркою Дружби народів під гаслом «Як тебе не спалити Києве мій»  »»»


Вишгород : Наші діти — наше майбутнє04.06.2014
Показник сімейного щастя — дзвінкий дитячий сміх, який лунає в теплій і затишній оселі. Дитина є безцінним скарбом для кожної людини і всі ми повинні докласти чимало зусиль для забезпечення щасливого безтурботного дитинства  »»»


Вишгород : Як наповнити міський бюджет03.06.2014
«Гаряча лінія» міськради телефон/факс: (04596) 52-725, електронна пошта: ngvyshgorod@ukr.netадреса: м. Вишгород, вул. Б. Хмельницького, 2  Чекаємо ваших пропозицій, ідей, проектів, як наповнити міський бюджет  »»»


Вишгород : З мечем в руках, без злоби у серці30.05.2014
Протоієрей Димитрій Денисенко впродовж 20-ти років — пастир християнських душ вишгородських у храмі покровителів Вишгорода, святих страстотерпців Бориса і Гліба УПЦ МП  »»»


Про роботу дошкільних навчальних закладів м. Вишгорода у літній період 2014 року26.05.2014
Розглянувши звернення завідуючих дошкільних навчальних закладів, з метою проведення поточних ремонтів та санітарно-профілактичних робіт для підготовки до нового навчального року, керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про дошкільну освіту», виконавчий комітет Вишгородської міської ради ВИРІШИВ  »»»


Вишгород : «Штиль» знадобився23.05.2014
Нещодавно Вишгородська міська рада вітала рятівників з професійним святом і подарувала дві електропилки «Штиль». Знадобилися вони дуже скоро  »»»


Шановні вишгородці!22.05.2014
Закликаю кожного з вас виконати свій громадянський обов’язок – прийти 25 травня 2014 року на свою виборчу дільницю та взяти участь в обранні нового Президента України  »»»


Вишгород : Дійшли згоди17.05.2014
Минулого тижня мешканці буд. 1 на вул. Б. Хмельницького завітали до міського голови Віктора Решетняка із запитанням: що означає розрита земля біля «Віти»? Цього ж дня зо три десятки жителів будинку, яких зібрав їхній депутат Володимир Лісогор, зустрічалися з Олександром Семеновим («Віта»). Люди запросили і представників Вишгородської Самооборони  »»»


Вишгород : Дайте шанс Дмитру ходити16.05.2014
Діму Манашка, який, попри свою інвалідність, веде досить активний спосіб життя, займається громадською роботою, добре знають у Вишгороді, у районі і в області, і намагаються допомогти вирішити не тільки його проблеми, а й реалізувати його суспільно-цікаві проекти  »»»


Вишгород : На сторінках «Чайки» — гуляють плітки та байки14.05.2014
Коли вперше потрапила до рук чергова місцева газетка, то не відразу і зрозумів, як вона називається: перепрошую у шановних видавців, але прочиталось не «Чайка Вишгорода», а… «Лайка Вишгорода». А, полиставши її сторінки, переконався, що перше враження було таки правильним — з кожного речення сочаться лайливі образливі слова, замість конструктивної розмови, в чому намагається запевнити читачів «головний редактор»  »»»


Вишгород : В розкрадачів справа - труба.13.05.2014
Завдяки зусиллям Самооборони Майдану зупинено розкрадання державного майна  »»»


Вишгород : Молитва за мир в Україні12.05.2014
До  Вишгорода — вже вшосте — прибули паломники. Піша проща розпочалася біля Патріаршого собору Воскресіння Христового Української Греко-Католицької Церкви  (УГКЦ), що на лівому березі  »»»


9 травня у Вишгороді09.05.2014
9.00 – 10.20  –  виступ оркестру-студії  «Водограй»  біля пам’ятного знаку святим страстотерпцям Борису та Глібу (пл. Шевченка)  »»»


До ікони Вишгородської Богородиці07.05.2014
Доля пам’ятки як символ історії Давньої Русі-України  »»»


Відбулося паломництво вірних Київської архиєпархії УГКЦ до Вишгорода06.05.2014
3 – 4 травня 2014 року відбулося паломництво вірних Київської архиєпархії УГКЦ до м. Вишгорода, що на Київщині. Прощу очолив владика Богдан (Дзюрах), Адміністратор Патріаршої курії УГКЦ.  »»»


Вишгород : Операція «Нерест» – стартувала05.05.2014
На Київщині  заборонили ловити рибу — почався нерест  »»»


У травні проведуть паломництво до Вишгорода30.04.2014
3-4 травня 2014 року відбудеться паломництво вірних Київської архиєпархії УГКЦ до м. Вишгорода. Метою паломництва є об’єднати різні християнські спільноти в одному з найдавніших центрів київського християнства  »»»


Вишгород : Просимо у Бога...28.04.2014
Світле свято за всілякої погоди залишається величним і радісним. Так було і цього року в переддень Великодня — на Всеношну літургію у храм ікони Казанської Божої Матері, що у Старих Петрівцях, незважаючи на прохолодну дощову погоду, зібрались не тільки прихожани храму, а й чимало мешканців навколишніх сіл  »»»


Пожежний автомобіль – рятувальникам Вишгорода25.04.2014
У Вишгороді відбулись урочисті заходи з нагоди Дня пожежної охорони. За багаторічну історію пожежно-рятувальної служби це свято відзначають на такому рівні вперше  »»»


Штаб народної самооборони Вишгородського району24.04.2014
Цілодобово організує взаємодію підрозділів охорони приміщень та патрулювання вулиць  »»»


У травні проведуть паломництво до Вишгорода18.04.2014
3-4 травня 2014 року відбудеться паломництво вірних Київської архиєпархії УГКЦ до м. Вишгорода. Метою паломництва є об’єднати різні християнські спільноти в одному з найстаріших центрів київського християнства  »»»


Вишгород : Директор інформаційного КП14.04.2014
Кутаф’єв Віталій В’ячеславович із 7 квітня ц. р. призначений на посаду директора комунального підприємства «Редакція газети «Вишгород». Вишгородський міський голова Віктор Решетняк привітав нового очільника міського КП та поставив завдання — якнайшвидше ознайомитися з виробничими питаннями та представити на затвердження виконкому концепцію розвитку  »»»


Вишгород : На сторінках «Чайки» — гуляють плітки та байки11.04.2014
Коли вперше потрапила до рук чергова місцева газетка, то не відразу і зрозумів, як вона називається: перепрошую у шановних видавців, але прочиталось не «Чайка Вишгорода», а… «Лайка Вишгорода». А, полиставши її сторінки, переконався, що перше враження було таки правильним — з кожного речення сочаться лайливі образливі слова, замість конструктивної розмови, в чому намагається запевнити читачів «головний редактор»  »»»


Вишгород : Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя10.04.2014
Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час  »»»


Вишгород : Все навколо — наше, нам і прибирати!08.04.2014
Турботливі господарі вже почали наводити лад у своїх домівках і на подвір’ях. Час і нам усім причепурити Вишгород, зробити його гарним і приємним. Комунальні служби міста вже минулої п’ятниці активно взялися до роботи  »»»


Вишгород : Перевірте персональні дані у Державному реєстрі виборців!04.04.2014
Складання списків завершиться за 5 діб до дня голосування. Після цього внести зміни до списку виборців можна буде лише за рішенням суду і не пізніше, ніж за добу до дня виборів  »»»


Про скликання сесії Вишгородської міської ради04.04.2014
За розпорядженням № 7 від 1 квітня  2014 р. міського голови В. Решетняка 11 квітня 2014 року о 10-й  годині у залі засідань адміністративного будинку (м. Вишгород, пл. Шевченка,1) скликається  ХХХІІ сесія Вишгородської міської ради VI скликання.  »»»


Вишгород : Збір коштів — біля пам’ятника свв. Борису і Глібу27.03.2014
Через військову агресію Російської Федерації український уряд вирішив сформувати Національну гвардію. Почалися активні військові навчання з підготовки до можливих воєних дій. Кількість охочих залучитися до армійських лав, їх бажання захистити країну — ще раз доводить, що ми єдина дружня родина, і наша сила не стільки у військовій потужності, скільки у єдності, силі духу  »»»


Українські екс-президенти звинуватили Росію в розпалюванні ворожнечі на Україні27.02.2014

Три українських президенти — Кравчук, Кучма та Ющенко — звинуватили Росію у втручанні у внутрішні справи України. Їхню заяву оприлюднила на сторінці у Фейсбук колишній прес-секретар президента Ющенка Ірина Ванникова.

  »»»


Вигород: Губернатор Київщини подав у відставку26.02.2014

Коментуючи своє рішення Анатолій Присяжнюк повідомив, що у зв’язку зі змінами в управлінні держави та самоусуненням попереднього керівництва держави від виконання своїх обов’язків цей крок є невідворотнім.

  »»»


ПР у Вишгороді та районі офіційно більше не існує25.02.2014

Сьогодні стало відомо, що Партія Регіонів у Вишгородському районі саморозпустилася. Заяви про вихід з лав партії подали голова райдержадміністрації О. Приходько, його заступники та депутати районної ради від ПР.

  »»»


До Києва з Вишгорода їде 7 автобусів та 3 вантажівки з "беркутівцями"20.02.2014
До столиці вирушила підмога до Беркута  »»»


Вишгород : Зустріч керівників району з ветеранами Афганістану19.02.2014
З нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан 14 лютого у    м. Вишгороді відбулась зустріч керівництва району з воїнами-інтернаціоналістами  »»»


Вишгород : "І генії кохають"21.01.2014
На порозі відзначення 200-річчя від дня народження видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка по всій Україні проходять численні культурні заходи, концерти, лекції, виставки, присвячені життю та творчості поета. Кожен із цих заходів - індивідуальний, творчий та пізнавальний, спрямований на багатогранне розкриття особистості Тараса Шевченка.  »»»


Вишгород : Побитого під Межигір'ям місцевого мешканця засудили і оштрафували18.01.2014
Вишгородський суд визнав винним у "словесному нападі" на працівників правоохоронних органів пенсіонера Петра Кацимона - мешканця с.Нові Петрівці, якого було побито напередодні представниками "Беркуту".  »»»


Вишгород: Суд зобов’язав знести незаконні будівлі на острові Великий16.01.2014
Рішенням Вишгородського районного суду Київської області задоволено у повному обсязі позовні вимоги Київського міжрайонного екологічного прокурора щодо звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки в межах прибережно-захисної смуги р. Дніпро площею 0,10 га вартістю майже 100 тис. грн.  »»»


Прокуратура перевірить трубопровід у Вишгороді16.01.2014

Київська міжрайонна екологічна прокуратура перевіряє трубопровід у Вишгороді на законність. Цією трубою у Дніпро скидають стічні води.

  »»»


Вишгород: З нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка на Київщині відкрили художню виставку16.01.2014

15 січня у приміщенні Київської ОДА відбулося відкриття Всеукраїнської художньої виставки поетичної ілюстрації «І на оновленій землі ...», присвяченої 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, яка триватиме до 20 січня.

  »»»


Вишгород : Вода: ЕКОНОМваріант + якість15.01.2014
Новий рік у Вишгороді розпочався з добрих справ, які міське комунальне підприємство «Водоканал» вважає своєю буденною роботою. На Гористому встановлено нову свердловину  »»»
   
TyTa
www.vyshgorod