СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютЖиття міста   
 
Вишгород:.Перехрестя життя Кобзаря
30.03.2018

У березневі дні ми вшановуємо великого сина нашого народу – Тараса Григоровича Шевченка – генія, мислителя, пророка, людину незвичайної долі й незвичайного таланту.
Вечір пам’яті «Перехрестя життя», який підготували вихованці Вишгородського міського центру творчості «Джерело», дозволив яскраво відчути його любов до України, народу, рідної мови, що проходить через усі твори Кобзаря.

Динамічно, емоційно, відтворивши образи Поета (Михайло Закуцький), художників Сошенка, Венеціанова (Андрій Таран), Карла Брюлова (Денис Малишев), пана Енгельгардта (Анатолій Жданов), жінок, у яких був закоханий Шевченко (Анастасія Прилуцька, Олександра Колісніченко, Ганна Шигимагіна, Маша Богайчук), юні актори дитячого драматичного театру «Експромт» перегорнули сторінки його життя і багатогранної творчості.

У цю розповідь яскраво вплелися танцювальні композиції (колективи «Вишеград», «Джерельце», «Flash»), кришталеві голоси солістів колективів «Helen-solo», «Співаночка», виступ керівника вокальної студії «Полузір’я» – неперевершеної і яскравої Тетяни Халаш. Звучав безсмертний «Заповіт» та інші вірші й пісні на слова Шевченка.

Готуючи сценарій заходу, художній керівник «Джерела» Альона Петлярська і керівник театру «Експромт» Наталія Філіпова зі своїми вихованцями опанували нові жанри драматургії, поєднавши кілька стилів. І глядацька аудиторія отримала справжнє задоволення від їхньої гри, адже діти як справжні актори змогли відкрити глядачеві світ, у якому перебувають самі. 

Кожен учасник заходу віддавався сповна улюбленій справі, і тому вечір був зовсім небанальним і напрочуд цікавим. Тож, коли звучала фінальна пісня й актори безпосередньо й щиро підтримували її, було радісно від того, що у нас такі старанні, мислячі, талановиті й хороші діти.

Зі словами вдячності звернулася до них директор центру творчості Наталія Кисіль, зазначивши, що для педагогів закладу є важливим виховати джерелят патріотами своєї Вітчизни. 

Радник міського голови Володимир Малишев прийшов на захід із вшанування Кобзаря з прапором України, з яким бійці щойно повернулися зі Сходу. Захищаючи рубежі нашої держави, вони також пам’ятають Тарасове слово.

На жаль, те, що Тарас Шевченко написав 200 років тому, актуально і сьогодні, – вважає київський художник Андрій Єрмоленко, що створив серію робіт «Шевченкініана». – А це значить, що ми всі ці 200 років прожили у кріпацтві, і зараз намагаємося з нього вийти.Вишгород

 

 

 << повернутися   [версія для друку]

Офіційні новини
18.01.2018
Вишгород:З Різдвом Христовим!
З цим світлим святом вітаю усіх мешканців і гостей міста!
 »»»

13.09.2017
Вишгород:Допоможіть врятувати життя!
Нашому синочку терміново потрібна допомога!
 »»»

07.08.2017
Вишгород:Призов до Нацгвардії України та на строкову військову службу
На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указів Президента України від 24 лютого 2017 р. № 44/2017 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році», від 07 липня 2017 р. № 178/2017 «Про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України» у серпні 2017 р
 »»»

Всі офіційні новини »»»

Міські новини
02.08.2018
Вишгород:На роздерибанених ділянках буде парк
Щодо ситуації, яка склалася навколо земельних ділянок у районі садового товариства «Енергетик», вдалося з’ясувати: земельні ділянки були відведені у власність, згідно з рішенням міської ради № 34/43 від 25 червня 2010 року. Згідно з ним, у межах СТ «Енергетик» відведено загалом 134 (!) ділянки
 »»»

31.07.2018
Вишгород — місто дітей
Щоразу, коли до Вишгорода приїздять іноземні делегації, найперше, що їм впадає в око, — це кількість наших дітей. Вони повсюди: на дитячих майданчиках, на центральній площі, а скільки молодих мам із колясками прогулюється! Іноземці щиро заздрять і називають Вишгород містом дітей
 »»»

18.07.2018
Громадський бюджет Вишгорода 2018! Подання проектів — до 01.08.2018 р
Шановна громадо! Нагадуємо, що розпочато прийом нових пропозицій та проектів у рамках Громадського бюджету м. Вишгорода. Подати пропозиції можна до 01.08.2018 року в паперовому вигляді за адресою: м. Вишгород, площа Шевченка, 1, поверх 1 (канцелярія міської ради) або в електронному вигляді: на інтернет-сторінці www.rozumnemisto.org платформи «Розумне місто — Вишгород», розділ «Громадський бюджет»
 »»»

Всі міські новини »»»


TyTa
www.vyshgorod