Офіційна сторінка міста Вишгород

http://www.vyshgorod.osp-ua.info
Вишгород:Пам’яті медиків
03.07.2015

 19 червня, в День медичного працівника в приміщенні актової зали Вишгородської ЦРЛ відбувся концерт, присвячений пам’яті міського голови Вишгорода, заслуженого лікаря України Решетняка Віктора Олександровича та завідувачки Вишгородської стоматологічної поліклініки Супрун Валентини Вікторівни, які передчасно пішли з життя. У концерті брали участь артисти Національної філармонії України — ансамбль «Дивограй» під керівництвом заслуженого артиста України Вадима Чорнокондратенка. 

Захід був організований з ініціативи та підтримки друзів Віктора Олександровича та Валентини Вікторівни — головного лікаря Вишгородської центральної районної лікарні Віктора Павленка та директора НВП «Технопроект» Віктора Федосенка.«Для мене ці люди були близькими не лише з професійної точки зору, — каже Віктор Павленко, — це були люди з безмежно добрим серцем і досвідом, люди широкої душі. 


 


 


 


Мені дуже шкода, що ми, зважаючи на нашу зайнятість, так рідко з ними спілкувались як друзі. Мені дуже буде їх не вистачати». 


 


 


 


«Для мене Віктор Олександрович та Валентина Вікторівна були товаришами по нашій суспільній праці в міськраді. З Віктором Олександровичем ми часто обговорювали нові напрямки розвитку міста, часто сперечалися, але його особливе бачення завжди давало результат — виростали нові дитячі та спортивні майданчики, сквери, мальовничі житлові квартали. Своєю діяльністю Віктор Олександрович вселяв вишгородцям віру в майбутнє міста. Валентина Вікторівна дуже любила Вишгород та людей, що в ньому проживають. Завжди з чарівною посмішкою, привітна, вона дарувала людям добро. Місто втратило людей, яких місцеві жителі будуть пам’ятати та любити за добрі діла», — поділився Віктор Федосенко.


 


 


 


 


 


Вишгород

 
TyTa