Офіційна сторінка міста Вишгород

http://www.vyshgorod.osp-ua.info
Вишгород : Просимо закрити рух вантажівкам
17.11.2014

Шановна редакція газети «Вишгород»!


 


 Звертаюсь до вас від імені мешканців вул. М. Ватутіна з такого приводу. 
У 2012-му в нас побудували дорогу.  Асфальт хороший, але через машини пройти неможливо, весь час їдуть вантажівки. На горі —  СТО (біля «Сільгосптехніки»). Раніше їздили по вул. Н. Шолуденка, а тепер ганяють по нашій вулиці.

 

Я звертався до міської ради, говорив з нашим депутатом, та він, вочевидь, чекає на перевибори. А зробити вже зараз треба і можна таке:1. Поставити знак і скоротити рух вантажівок, пустивши їх по вул. Н. Шолуденка.2. Поставити знаки, що обмежують швидкість руху.3. Закритих автобусних зупинок, де можна заховатися від дощу і снігу, немає. Є лише одна — біля кладовища. Треба зробити ще кілька.4. Дуже потрібні «зебри»-переходи і тротуари, хоча б із одного боку. Причому — тротуари, викладені плиткою, щоб не слизько було ходити літнім людям.5. Внутрішньоміський автобус № 1 ходить вкрай погано. Ще з Гори зійти можна, а на Гору?Так, 03.11.2014, не було рейсів о 8:20, 9:20, 10:00. У суботу і неділю був автобус о 17:00, а о 16:00 і 18:00 — не було. Вранці треба поїхати в поліклініку людині з температурою чи в магазини — автобус то є, то нема. Старим людям ходити пішки  важко, а платити 30 грн за таксі — дорого.Іще одне запитання. Забрали сміттєзбірники від старого кладовища, і там скидають сміття під парканами.Редакція звернулася 

до відповідальних осіб.

Заступник міського голови 

Олександр Ростовцев:

— Цілком реально обмежити швидкість, поставивши відповідні знаки. Зупинки «на вимогу» позначити додатковими знаками. А також зробити «зебри»-переходи. Володимир Рябченко був у мене на прийомі — і я пояснив йому, що вищезазначене буде внесено до міських програм на наступний, 2015-й, рік.Закриті зупинки — це малоімовірно, тому що перероблювати проект, що пройшов експертизу, справа дуже дорога. Місто перерахувало кошти до Держбюджету  і отримало натомість з обласного бюджету близько 2,5 млн грн на спорудження дороги. Такої суми — на проект тротуарів і криті зупинки — в міському бюджеті немає.Ми разом із міським головою Віктором Решетняком виїздили на місце, щоб вивчити це питання. Мешканці вул. М. Ватутіна самовільно розширилися за рахунок дороги, ширина дороги — мінімальна (менше — не дозволяють норми). Зробити тротуар за рахунок дворів? Люди на це погодяться, ще й кошти на спорудження дадуть? Гадаю, що ні.Микола Кравченко, 

депутат міської ради:

— Ми зверталися до ДАІ  з проханням поставити «лежачі поліцейські». Відповідь така, що асфальтові потребують чисельних дозволів і експертиз, а на металево-гумові немає коштів.

Зробити тротуари на вулиці М. Ватутіна не дозволяють норми. Регулярність рейсів автобуса № 1 візьму під особистий контроль.КПЖ і КГ пояснює відсутність сміттєзбітників біля кладовища тим, що мешканці приватного сектору не підтримали міську програму збирання та вивозу сміття.

Спеціальні пакети для вивезення сміття з позначкою КПЖ і КГ продавалися в магазині на Горі, але люди продовжували викидати сміття на кладовище та у прилеглі яри.Вивезення сміття — справа не стільки економічна, як морально-психологічна. Деяким вишгородцям бракує виховання, культури, а головне — свідомості. Будемо господарями, буде навколо нас чисто і охайно.

 


 


 


Вишгород
TyTa