Офіційна сторінка міста Вишгород

http://www.vyshgorod.osp-ua.info
Вишгород : Кубок Київського моря
14.07.2014

В яскравому волейбольному намисті нашої країни з’явилася нова блискуча намистинка. Під Києвом, між славетним і стародавнім містом Вишгородом та відомим і у далеких від України краях Межигір’ям, поміж живописних вишгородських пагорбів та узбережжя Київського моря, 28 червня відбувся Кубок з пляжного волейболу серед змішаних пар.У результаті гострої та чесної спортивної боротьби бронзових медалей та малого Кубка була удостоєна команда у складі Альони Сидоренко та Олександра Корнієнка (м. Київ). Срібні медалі та середній Кубок вибороли Тетяна Іщенко та Олександр Бачурін (м. Київ). Великий Кубок Київського моря і золоті медалі здобули Юлія Кушнірук та Андрій Голенко — вихованці однієї з найпотужніших шкіл пляжного волейболу в Україні — міста Рівного.Приз «Найперспективнішому гравцеві» (точніше — гравчині) отримала тринадцятирічна надія пляжного волейболу України Ганна Шумейко, яка виступала у цих змаганнях у парі зі своїм батьком Олегом. Найпалкіша їхня вболівальниця — звісно, Наталка Шумейко — майстер спорту з пляжного волейболу, мама трьох дітей, яка вже цьогоріч — вкотре! — стала срібною призеркою етапу чемпіонату України.Організатори відзначили Володимира Журавського та Івана Левковича, які впродовж багатьох років вкладали свої сили в будівництво майданчиків.Атмосфера родинного свята панувала на піщаних волейбольних майданчиках і навколо них. Учасники приїхали на ці змагання цілими сім’ями, і на кожного вистачило духмяної юшки, якою щедро організатори пригощали спортсменів і вболівальників. А після закінчення змагань були ще й шашлики, яловичина й курчата на грилі — смакота!


 


Вишгородська міська рада та особисто мер Віктор Решетняк підтримали ідею проведення турніру та в досить короткі строки придбали нагородну символіку (медалі та кубки).

Вишгородська міська рада та особисто мер Віктор Решетняк підтримали ідею проведення турніру та в досить короткі строки придбали нагородну символіку (медалі та кубки).


 


Приєднуйтесь!

 


 


Вишгород


 


 
TyTa