Офіційна сторінка міста Вишгород

http://www.vyshgorod.osp-ua.info
Вишгород : Про що мріють діти? Про сонце і квіти!
19.06.2014

Затишне зелене подвір’я Вишгородського міського Центру творчості «Джерело» розцвіло усіма барвами — студія творчості «Ра» демонструвала роботи своїх вихованців.Відкриваючи виставку, директор Центру Наталія Кисіль відзначила досягнення студійців і керівників — Ольги Ралко та Олени Ралко: вона продемонструвала одну з останніх ексклюзивних дитячих робіт — саморобну книжечку. Це — результат співпраці юних журналістів та художників: 12-річний Ілля Поляков (студія журналістики «Струмок») написав казку, а ілюструвала її 11-річна Олександра Цибуля (студія «Ра»).

Охочих подивитися виставку зібралося багато — батьки, студійці, їхні братики, сестрички, бабусі, просто цікаві. Затримувалися не лише біля робіт авторів, яким від трьох років, а й біля гурту у національних костюмах — це фольклорний колектив «Співаночка» зі своїм керівником Валентиною Демочко (на фото вгорі ліворуч), не жалкуючи голосів, посмішок і виразних рухів, дарували всім жартівливі українські пісні і «Многая літа» — організаторам заходу.


 


Сама ж виставка вражала розмаїттям, адже були тут картини, написані пастеллю (розміщені у коридорі закладу), олією, колективні композиції із солоного тіста — у техніці ліплення, із пластиліну — об’ємне ліплення з декоруванням намистинами та чимало іншого.

 


А оскільки джерельні види творчості облюбували не лише діти, а й батьки, вже традиційно їхні роботи на виставках — поруч. Ось «Янгол» і «Весна» — малюнки олією п’ятирічної Софійки Анохіної, яка рік займається у студії. А ось «Берізки», «Мальовничий край» — її мами Наталії. Софійчин братик Степанко, якому два з половиною рочки, також із задоволенням малює (вони втрьох на фото внизу праворуч).

 


У мене дуже гарні враження від побаченого, — каже Наталія Анохіна. — Роботи надзвичайно позитивні, такі ж як і діти та їхні наставники.

 


Здається, робіт менше, ніж зазвичай, але, мабуть, тому що вони не в залі, а на просторому подвір’ї. А це так красиво — серед зелені, під променями ласкавого сонечка, — додає Катерина Федоряк, картини якої — «Троянди», «Морський пейзаж» — поруч із творчістю її п’ятирічного сина Федора.


 


Директор закладу Наталія Кисіль  (на фото в центрі нижнього ряду) також вражає своїми здібностями. Хоч надзвичайно зайнята, але знаходить час для улюбленого заняття — образотворчого мистецтва. У її картинах — «Поле», «Човник» — безліч простору і тонке відчуття краси довкілля.


 


Дітлахи мали можливість не лише споглядати вже готові твори — кожен став співавтором колективного полотна. Звучали слова пісні «Ми діти твої, Україно!», а малеча виключно яскравими кольорами зображувала найбажаніше — сонце, квіти, сердечка.

 


Ця картина, як сказала художній керівник Центру Олена Сікорська, стане справжнім символом зустрічі.


 

Вишгород


 
TyTa