Офіційна сторінка міста Вишгород

http://www.vyshgorod.osp-ua.info
Вишгород:Різдвяний турнір з міні-футболу: перемогла «Чайка»
22.02.2019

Із 8 по 10 січня 2019 року спортивна зала Вишгородської районної КДЮСШ стала ареною завзятих футбольних змагань. Тут проходив традиційний різдвяний турнір із міні-футболу під егідою Футбольного клубу «Чайка». Організатором та генеральним спонсором виступив Едуард Багмут (до речі, він організовує цей турнір уже четвертий рік поспіль).У турнірі брали участь юні футболісти 2007 р. нар.: ДЮФК «Арсенал» і ФК «Лелека» (м. Київ), перша та друга команди столичного ФК академії ФАРР, ФК «Поділ» і ФК «Єдність», а також перша та друга команди ФК «Чайка» (м. Вишгород). Вісім команд були розподілені на дві групи, у яких змагання проходили в одне коло (кожна команда грала з кожною), потім півфінальні ігри — перехресно: А1 — Б2; Б2 — А1. Також півфінальні поєдинки проводились і для тих команд, які посіли третє та четверте місця у своїх групах. У стикових поєдинках між собою окремо грали переможці півфіналів і — окремо — переможені.Хочу відзначити, що у таких турнірах напруга змагань дуже велика, і кожен матч команди грають, як останній, щоби довести свою перевагу та зайняти якомога вище місце у групі. Вже у перших іграх турніру показали потужну гру команди ФК «Арсенал», «Лелека» та перша команда «Чайки», які обіграли своїх суперників ФАРР (2 – 9:0); «Єдність» (6:0) та «Поділ» (8:2), відповідно — заявивши таким чином про свої наміри на перемогу чи призове місце у турнірі.Центральним поєдинком у групі А став матч між першою командою «Чайки» та «Арсеналом» — за визначення переможця групи. Уже у дебюті гри «Арсенал» повів у рахунку, за п’ять хвилин вишгородці вирівняли результат. Через 2-3 хвилини арсенальці знову повели у рахунку — і знову «Чайка» відігралась, а потім повела у рахунку (3:2). Ще більшу інтригу у гру вніс забитий киянами майже у середині другого тайму третій гол, та все ж «Чайка» дотиснула «Арсенал», забивши вирішальний м’яч, і довела матч до перемоги (4:3). Такі поєдинки є окрасою турнірів, бо в них проявляється майстерність хлопців, їх морально-вольовий і командний дух, безкомпромісність.Таким же поєдинком став і матч півфіналу між командами «Арсенал» - «Лелека». Обидві команди показали потужний, цікавий, високомайстерний футбол, у якому «зброярі» довели свою перевагу з рахунком 2:0 та вийшли до фіналу. Наша перша команда впевнено перемогла першу команду ФАРР (6:2) у півфіналі і також вийшла до фіналу турніру, де нас знову чекав «Арсенал».

Звичайно ж, стикові матчі для усіх команд були завершальними у турнірі, тому і спортивна боротьба в них була безкомпромісною і непоступливою, щоб зайняти вище місце у змаганнях. У грі за 7-8 місця «Чайка»-2 вирвала перемогу у команди «Єдність» (3:2); ФК «Поділ» за 5-6 місця переграв другу команду ФАРР (5:2). У матчі за 3-4 місце команда «Лелека» впевнено переграла першу команду ФАРР (8:2).


Нарешті фінальна гра, що стала окрасою турніру. Амбітна команда «Арсеналу» воліла реваншу за фіаско у груповому турнірі від «Чайки». Як і у першій зустрічі, кияни повели у рахунку, але вишгородці зрівняли його за декілька хвилин — зусиллями Тимофія Скоробагатька. Гра йшла на зустрічних курсах, і арсенальці знову забили м’яча. Часу до кінця гри залишалось небагато. І ось Андрій Дерев’янко зрівняв результат; а за дві хвилини до фінального свистка Микола Гавриш поставив «жирну» крапку у грі, забивши переможного м’яча, —  3:2: «Чайка» — переможець турніру!
Нагородження було теплим і урочистим: генеральний спонсор змагань Едуард Багмут потурбувався про те, щоби Різдвяний турнір став святом для всіх учасників. Призери отримали великі кубки та медалі, команди, що посіли 4-8 місця, — кубки «За волю до перемоги» та медалі за участь у змаганнях, кожна з восьми команд — окремий солодкий приз (вісім великих тортів із любов’ю виготовили кондитери ресторану «Три сімки»). В кожній команді відзначили кращого футболіста. Були визначені також кращі гравці турніру по амплуа: кращий воротар, кращий захисник та нападник, які також отримали призи.


У командах ФК «Чайка» володарями призів стали: Іван Левченко («Чайка»-2), Роман Маринченко («Чайка»-1). Приз кращого нападника турніру отримав В’ячеслав Ярина. Від імені тренерів, юних футболістів та їхніх батьків щира вдячність Едуарду Багмуту за його постійний дієвий внесок у розвиток дитячого футболу в нашому районі. Сподіваємось, що такі прекрасні змагання проводитимуться й надалі.


 


Вишгород
TyTa