Офіційна сторінка міста Вишгород

http://www.vyshgorod.osp-ua.info
Вишгород:Зірки, які зійдуть завтра
23.06.2016

Минулий навчальний рік став ще однією яскравою сторінкою історії Вишгородського міського Центру творчості «Джерело». Свідчення цьому – і звітні концерти «Зірки, що зійдуть завтра», і традиційний фестиваль дитячої творчості «Джерело скликає друзів», який відбувся першого червня. Ці заходи зібрали усі джерельні колективи, що створили свято пісні і танцю з цікавими вікторинами та зустрічами з героями улюблених мультфільмів (про це подбали ведучі заходів – художній керівник «Джерела» Юрій Ушаков та культорганізатор Анна Франко).


Підбиваючи підсумки за рік, директор Центру творчості Наталія Кисіль не приховуючи захоплення, говорила про здобутки студій та гуртків, їхні численні перемоги у фестивалях і конкурсах. Подяки та грамоти отримав кожен колектив і кожен педагог. Своєрідним підсумком роботи було і відео про творчі колективи закладу.


Оскільки цей рік для вишгородців особливий – наше місто відзначає 1070 років від першої літописної згадки про Вишгород – колектив сучасного танцю «Pas de danse» та солістки вокальної студії «Полузір’я» Арьяна Олумі-Додоран і Зоріана Джунь підготували для глядачів подарунок – композицію «Слава Вишгороду».


Продумані до дрібниць художні номери, вдало підібрані костюми наочно демонстрували зростаючий рівень творчої майстерності керівників і їхніх вихованців. Безперечно, наші юні обдарування в майбутньому неодмінно поповнять ряди української зіркової еліти.


 


Вишгород
TyTa