Офіційна сторінка міста Вишгород

http://www.vyshgorod.osp-ua.info
Вишгород:Любові вистачає на кожну дитину
25.04.2016

Рівно 35 років тому (у 1981 році) дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудованого дитсадка, а оченята засяяли від дивовижного світу, де оселилося безтурботне дитинство. Чимало цікавого було за цей час, багато вихованців вийшло з цих стін — перші випускники приводять уже своїх дітей у садочок, мабуть, і онуків приведуть. За три з половиною десятки років заклад випустив близько трьох тисяч діток, які оволоділи необхідними знаннями, вмінням працювати в колективі, вихованих і підготовлених до школи.Сам же дитсадок, який нині налічує 12 груп, відвідують 420 дошкільнят, розквітнув до невпізнання і радує сучасними, затишними і теплими кімнатами, зручними меблями, розмаїттям іграшок та пізнавальних ігор. І все це – не без участі батьків наших вихованців.

Для дітей створені прекрасні умови. Та найбільшою гордістю закладу є його працівники: завідувач, методист, вихователі, помічники вихователів, музичні керівники, вихователь із малювання, інструктор із фізичного виховання, медик, кухарі, технічний персонал. Тобто всі ті, хто постійно і з любов’ю дбає про комфорт малюків і повноцінний розумовий та фізичний розвиток. Всі, хто своєю турботою зігріває дитячі душі, веде у світ цікавого і прекрасного. Любові цієї вистачає на кожну дитину.На нашому 35-річчі було по-родинному затишно, цікаво, радісно, просто казково! Свій ювілей працівники та вихованці ДНЗ «Чебурашка» відзначали у тісному колі друзів. Привітати іменинників завітало чимало гостей, зокрема ветерани дошкільної освіти, ті, хто працював у дитячому садочку з його заснування, випускники й вихованці, батьківський колектив, методисти відділу освіти Ніна Римаренко (працювала в колективі з 1976-го по 1992-й), Валентина Тимошенко (1992 – 2000 р. р.) та ветерани.


До свого 35-річчя колектив «Чебурашки» отримав подарунок від міської ради – сертифікат на придбання пральної машини, а ветерани дитсадка – квіти і премії. Секретар ради Тетяна Бражнікова та спеціаліст Катерина Боднарчук привітали усіх працівників садочка, дітей та їхніх батьків зі святом, побажали здоров’я, невичерпної наснаги та енергії, благополуччя, миру й злагоди.


За багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди 35-річчя від дня заснування ДНЗ (ясел-садка) завідуюча вручила почесні грамоти ветеранам, які пропрацювали тут понад 20 років.Привітали нас із ювілеєм методист із дошкільного виховання відділу освіти Вишгородської РДА Антоніна Павлюк, голова районної профспілкової організації працівників освіти і науки України Віктор Кійко, завідуючі ДНЗ «Ластівка» Галина Литвиненко та ДНЗ «Сонечко» Ольга Трет’якова та попередні завідуючі Жанна Захарова, Ніна Бандуляк, Галина Тупіченко.
У цей чудовий день у дитячому садку панувала прекрасна атмосфера. На концерті вихованці зворушливо і по-дитячому щиро показували все, чого навчилися у своїй другій домівці, – співали, танцювали, читали вірші, чим забезпечили чудовий настрій усім присутнім. На святі приємно було бачити усміхнені, щасливі обличчя тих, для кого стіни садочка у різний час були рідними, хто відкривав садочок, хто віддавав частинку своєї душі і серця дошкільному закладу та вихованцям, лунали побажання процвітання, творчих успіхів, здоров’я — співробітникам, дітям і батькам.Сподіваємось, що завдяки безмежній любові вихователів, їхній наполегливій праці, через 15 років ці самі діти, вже дорослі, приведуть на 50-річний ювілей своїх синів та дочок, заклад зустріне ще не одну славну дату, а добрі справи, які уже зроблено за ці роки, стануть справжнім скарбом для наступних поколінь педагогів. То ж, як і 35 років тому, двері нашого дитячого садочка сьогодні гостинно відкриті для всіх, хто прагне знань, самореалізації, здійснення своїх мрій і задумів.


 


 


 


Вишгород
TyTa