Офіційна сторінка міста Вишгород

http://www.vyshgorod.osp-ua.info
У Вишгороді УГКЦ організувала панельну дискусію про роль малих спільнот у світлі місцевих виборів
24.10.2015

 21 жовтня 2015 року у світлиці собору Вишгородської Богородиці УГКЦ, що у Вишгороді (Київщина), відбулася відкрита дискусія щодо активності малих спільнот, доцільності їх створення та суспільної активності у світлі місцевих виборів.Під час дискусії було наголошено: «Бідність – це брак освіти, помножений на монополію владних інституцій, для яких творчий і розумний народ - це перешкода для панування».Модераторами зустрічі були Тарас Семенюк – журналіст, медіаексперт, та Зіновій Свереда - доктор соціальної економіки, доцент Папського Григоріанського університету в Римі.

Під час дискусії доповідачі ділилися своїми думками щодо можливостей, які відкриваються перед учасниками малих соціальних груп у різних аспектах їхнього побутового життя – політичному, економічному та благодійному.

Також обговорювалися критерії, за якими громадяни повинні обирати свою владу на місцях. Гості неодноразово наголошували на обов’язку не тільки обирати владу, а й контролювати її та вимагати виконання передвиборчих обіцянок.


 


 


 


Доповідачі також звернули увагу слухачів на Велику постать митрополита Андрея Шептицького, 150-ту річницю від дня народження якого відзначаємо цього року на найвищому рівні.


 


 


 


На завершення своєї презентації Зіновій Свереда навів приклади з діяльності Митрополита, який в особливий спосіб дбав про розвиток малих спільнот, кооперацій та інших форм солідарної взаємопідтримки, яким притаманно змінювати життя суспільства в кращий бік.


 


 


 


«Присутні виявили бажання ще раз обговорити таку важливу тематику та чекають нових зустрічей, адже це запорука формування активних громадян, які зможуть змінювати на краще майбутнє України», - прокоментував мету зустрічі протоієрей Тарас Валах, парох громади УГКЦ у Вишгороді.


 


 


 


 


 


 


Прес-служба Київської архиєпархії УГКЦ
TyTa