СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютРобота комунальних служб
 
Аналіз роботи підприємства за останні роки

На сьогоднішній день на балансі Вишгородського МКП "Водоканал" перебуває 45 км водопровідних мереж із відповідними спорудами. За 2005 рік місто спожило 1787851 м води.

Для здійснення відведення каналізаційних стоків використовуються три каналізаційні насосні станції. Каналізаційні стоки міста по самопливній каналізації та двох каналізаційних станцій "Київська" та "Валки" надходять на КНС "Центральна". По двох напірних колекторах сі = 300- 400 тт каналізаційні стоки для подальшої очистки перекачуються в каналізаційну мережу м. Києва. Загальна довжина каналізаційних мереж, які перебувають на балансі підприємства складає 65,1 км. За 2005 рік підприємством було відведено 1449104,7 м стоків.

Для забезпечення надійної експлуатації водопровідно-каналізаційних мереж на підприємстві цілодобово працює аварійно-відновлювальна служба.

Вишгородське МКП "Водоканал" вживає заходи, які спрямовані на забезпечення стабільної роботи водопровідно-насосної та каналізаційно-насосної станцій та водопровідно-каналізаційних мереж і споруд м. Вишгород. Так в 2002 - 2004 роках відновлено 600 м.п. напірного каналізаційного колектора Вишгород - Київ а1 = 500 тт. При цьому впроваджувалася нова технологія протягування поліетиленових труб всередині старих зруйнованих.

На території водопровідно-насосної станції побудовано та здано в експлуатацію додаткову артезіанську свердловину на юрський горизонт ( глибиною 304 м) з дебітом 65м3/год. Встановлено по два нових мережених насоса на КНС "Центральна " та КНС "Київська". На ВНС в 2003 році з метою економії електроенергії при змінюючихся почасових витратах води за добу було встановлено дві автоматичні системи керування насосними агрегатами МДЕ-А-220 Ь-2-55. Це надає можливість економити 357,6 тис. кВт./ год. в рік на суму 111,6 тис. грн. і істотно зменшити кількість аварій на водопровідних мережах.

На ВНС встановлено новий трансформатор потужністю 630 квА. На КНС "Центральна" встановлено ультразвуковий лічильник стічних вод УРСВ - 520 для здійснення обліку відведених стічних вод. Підприємство намагається незважаючи на недостатність оборотних коштів проводити згідно затвердженого графіку планово-попереджувальні роботи на об'єктах та мережах підприємства.

В даний час все більше викликає занепокоєння відсутність автономного електропостачання водопровідної та каналізаційної-насосної станції, а також відсутність надійного централізованого електропостачання. Вирішення цього питання потребує допомоги з боку міської та районної влади.

В зв'язку із інтенсивним житловим будівництвом кількість споживачів, які будуть користуватися послугами з водопостачання та водовідведення до 2015 року зросте майже у 2 рази. Введення нових потужностей об'єктів міського водопроводу до 2015 року складатиме близько 7000 м /добу, каналізації - 6500 м /добу. В цілому із існуючим обсягом водопостачання та водовідведення потужності будуть складати 14000 м3 по воді та 13500 м3 по стокам. Таким чином потужності водозабору насосної станції II підйому будуть не спроможні задовольнити потреби у воді без їх реконструкції та введенні нових потужностей.

В перспективі для збільшення водопостачання та забезпечення надійного та цілодобового надання послуг необхідно:

1. Побудувати 4 додаткових артезіанських свердловини глибиною 304 м., з дебетом не менше 70 м3/год.

2. Будівництво нового резервуару чистої води об'ємом 5000 м .

3. Замінити насосні агрегати на менш енергоємні і з більшою продуктивністю в кількості 6 одиниць. Насоси повинні бути з продуктивністю на нижній зоні С> = 400-500 м3/год., Н= 80 м, з електродвигуном 75-90 кВт, по верхній зоні <3 = 200-250 м3/год., Н = 90 м. з електродвигуном 90 кВт.

4. Збільшення технологічних потужностей потребує реконструкції енергопостачання ВНС II підйому по стороні 6:10/0,4 кВ, заміни малопотужних трансформаторів 400 квА та бЗОквА на 2x1000 квА.

5. Для забезпечення гарантованого енергопостачання насосної станції з врахуванням нових потужностей треба провести окрему кабельну лінію 10 кВ довжиною 2,3 км. Для забезпечення автономного електропостачання ВНС та КНС необхідно встановити дизельні електростанції потужністю 100 кВ.

6. Виконати будівництво окремого водозабору для житлового масиву "Берізки".

7. Роботи по реконструкції і ремонту водопровідних і каналізаційних мереж:

- реконструкція водопровідної мережі сі = 500 мм до території заводу "Карат".
- закільцівка водопровідної мережі верхньої зони водопостачання від вул. Київська до житлового будинку по вул. Київська 18-6
- закільцівка водопровідної мережі мікрорайону "Піски"
- закільцівка водопровідної мережі нижньої зони від пр-т. Шевченка по вул. Шкільній до житлового будинку по вул. Шевченка (ПП "Мінцис") сі = 150 мм.
- закільцівка водопровідної мережі нижньої зони від вул. Лугової до пр-т. Шевченка сі = 200 мм.
- продовжити ремонт напірного каналізаційного колектора Вишгород-Київ сі = 500 мм.
- реконструкція напірно-самоплиного колектора сі = 150 мм КНС "Валки" - Вишгород.
- будівництво третьої гілки напірного колектора сі = 500 мм від КНС "Центральна" до камери переключення в районі автобусної зупинки "Чайка" по вул. Набережна.

8. Виконати реконструкцію КНС "Валки" з метою збільшення її потужності.

9. Реконструкція електрообладнання КНС "Центральна". Приблизна вартість виконаннявищевказаних робіт складає 20 млн. грн.

Виконання даного комплексу завдань дозволить стабільно працювати підприємству та забезпечить населення послугами із водопостачання та водовідведення.

Але без прийняття Вишгородською міською радою рішення про підвищення розміру тарифів на послуги холодного водопостачання та водовідведення виконання запланованих заходів і навіть просто функціонування підприємства в подальшому буде не можливим. Дія протягом тривалого часу збиткових тарифів призведе до повної зупинки водопровідно-насосної та каналізаційної станцій міста, що загрожує екологічною катастрофою для м. Вишгород та всього Київського регіону.

ДП "Чисте місто"

АНАЛІЗ Робіт по благоустрою м.Вишгорода

1 .Відновлено ділянку зливної каналізації по вулицях Шкільна та Лугова.

2.Прочищено підземний колектор річки Монашка по вул.Шолуденка 60 м/п та ЗО м/п відкритого русла.

З.Проведена реконструкція зовнішнього освітлення по пл.Шевченка, пр.Мазепи м.Вишгород.

4,Проводиться реконструкція прилеглої теріторії до пам"ятника Шевченка та зелених газонів по пр.Мазепи.

5.0блаштовано клумбу по пл.Шевченка та пр.МазепиДО.

б.Проведено капітальні ремонти дорожніх полотен вул.Набережна-11 тис.м.кв.,вул.Шолуденка-5 тис.м.кв.

7.Включено в план та будуть відремонтовані в осінній період 2006 року дорожні полотна по вул.Київській та вул.Кургузова м.Вишгород.

8.Проведено поточні ремонти асфаль-бетонних покриттів по вул.Шкільній,вул.Ватутіна,вул.Симоненка,вул.М.Спаса, вул.Дніпровській,вул.Грушевського,пр.Мазепи,пр.Шевченка.

9.Встановлено та відремонтовано 70 дорожніх знаків.

Ю.Нанесено дорожню розмітку по вул.Набережній,пр.Мазепи та пр.Шевченка.

Постановлено обмежувачі швидкості "лежачій поліцейський" по вул.Грушевського та Шкільна.


[версія для друку]
Офіційні новини
14.01.2019
Народному хору «ВИШГОРОД» — 30 років
У нас — святкова дата: нам виповнилося 30 років
 »»»

10.01.2019
Вишгород:Вітаю міську громаду з Різдвом Христовим!
Для українців Різдво — не лише християнське релігійне свято. Це день, коли за столом збирається вся родина, коли кожен — від малого до старого — відчуває тепло і любов сім’ї та підтримку Сина Божого
 »»»

26.12.2018
Вишгород:Запалили вогні на ялинці
Танцювальний флешмоб, солодощі, щирі вітання, обійми і відкриття головної ялинки міста — так у Вишгороді святкували День Святого Миколая. Цьогоріч — не за стандартним сценарієм. Було чимало сюрпризів та цікавинок
 »»»

Всі офіційні новини »»»

Міські новини
15.01.2019
Вишгород:Спасибі за доброту !
Напередодні новорічних свят Вишгородська міська організація ветеранів щиро вітає людей поважного віку з Новим роком та Різдвом Христовим! Зичимо усім кріпкого здоров»я, родинного затишку, миру та злагоди в сім’ях, не втрачати оптимізму та віри у світлий прийдешній день
 »»»

03.01.2019
Вишгород: Запрошуємо до творіння прекрасного!
Провести зимові канікули цікаво і з користю запрошує всіх школярів Вишгородський історико-культурний заповідник!
 »»»

21.12.2018
Вишгород:Акція милосердя
Хоч наше суспільство переживає нелегкі часи, та на добрі справи воно не збідніло. Маючи кваліфікований персонал, досвід і можливості з надання гуманітарної допомоги,усвідомлюючи свою унікальну роль в суспільстві, як добровільного помічника держави в гуманітарній діяльності, Вишгородська РОТЧХ веде активну роботу з надання медичної, соціально-побутової допомоги найбільш вразливим групам населення м. Вишгород та району, які потребують сторонньої допомоги в втому числі хворі на туберкульоз
 »»»

Всі міські новини »»»


TyTa
www.vyshgorod